Lietuvos muzikos padangėje vėl pasirodo Aistė Tomkevičiūtė – Aistay, kuri šiandien po ilgos pertraukos pristato dainą „Surinksiu save“. Anksčiau kūrusi lietuvišką muziką su Einiumi Jaručiu, išleidusi kelias hitais tapusias dainas su populiariu didžėjumi bei Lithuania HQ kanalo bendraįkūrėju DWIN, galiausiai atrado tai, kas iš tiesų yra jos muzika. Šiuo metu bendradarbiauja su perspektyviais, muzikos pasaulyje gerai žinomais kūrėjais – Niko Barisu ir Artiomu Penkevičiumi.

 

IMG_4589

 

,,Įvairūs muzikiniai eksperimentai ir projektai nutolino mane nuo mano vidinės muzikos. Žinoma, jie davė labai daug patirties, iš jų sėmiausi kūrybiškumo, išmokau daugybės dalykų. Bet po visų bandymų vėl įsiklausiau į save, į savo muziką, ir supratau, jog nesuteikiu galimybės jai skambėti” – sako atlikėja Aistay.

 

IMG_4621

 

Pagrindinė Aistay idėja yra kurti šiuolaikišką muziką, išreiškiant jausmus, vidinį pasaulį. ,,Itin kritiškai vertinu save, visuomet ieškau, ką galėčiau tobulinti, o šis procesas kūrėjui gali būti ir be pabaigos… Tad labai džiaugiuosi, jog šiandien galiu pristatyti ilgai brandintą dainą. Pagaliau surinkau save ir galiu su jumis tuo pasidalinti” – sako A.Tomkevičiūtė.

 

IMG_4647
Nuoroda į dainą:

 

 

Nuotraukų autorė – Ugnė Timukaitė