LNK „Padėkime augti“ laidos trečiojo gimtadienio šventės svečius maloniai nustebino dainininkė Atlanta. Scenoje ji pasirodė kartu su dukrele Saule.

 


„Neapsakomas jausmas dainuoti ir jausti patį artimiausią žmogutį šalia, tvirtai įsikibusi tau į ranką. Jos vaikiškai nuoširdi šypsena, vos juntamas jaudulys, mudviejų žvilgsnių susidūrimas ir drąsinantis akies mirksnis viena kitai – tai emocijos, kurių mudvi nepamiršime niekada“, – su jauduliu balse po pasirodymo kalbėjo Atlanta.

 

Pasirodymą stebėję renginio svečiai buvo nustebinti ne tik nuostabiai atrodančio dueto, bet ir nepaprastai šilto ir jautraus mamos ir dukros vokalinio pasirodymo. „Saulė dainą atliko nepriekaištingai. Dainuodama spėjau pagalvot, kad ji taip greit užaugo. Nauja karta. Didžiuojuosi ja ir viliuos, kad patikome mažajai publikai“, – šeštadienį 9.30 val. laidoje „Padėkime augti“ per LNK pasakos mama.
Pasirodymo įspūdį pagilino ir nuostabios kolektyvo „Džimba“ atlikėjos, puikiai derėjusios prie dainos skambesio. Taip pat gimtadienyje nuoširdžiomis šypsenomis ir plojimais apdovanoti buvo kolektyvai „Padūkėliai“ bei „Dance Time“.
„Džiaugiuos, kad jau trečius metus gyvuojanti laida yra įdomi ir naudinga tėveliams, tikiu ir viliuosi, kad ji bus reikalinga ateityje. Juk sako, kad trejų metų vaikai yra smalsūs ir labai kūrybingi mažieji „kodėlčiukai“, tad leiskite mums ir toliau klausinėti bei smalsiai domėtis vaikų auginimo klausimais“, – laidos gimtadienio svečius sveikino Laura Imbrasienė.
Visas šventės akimirkas, laidos istoriją ir svečių palinkėjimus žiūrovai galės išvysti jau šio šeštadienio „Padėkime augti“ laidoje.