Net psichologai turbūt niekada neperpras žmogaus elgesio ir mąstymo vingrybių. Nestebina, kad yra prikurta tiek daug klasifikacijų pagal kurias galima atpažinti žmones ir sužinoti, kaip su jais bendrauti. Skirtingi žmonių tipai gali būti skirstomi pagal graikų abėcėlės raides: alfa, beta, omega, gama, delta ir sigma. Sužinokite, kuri raidė priklauso jums.

  • Alfa vyras – labai pasitikintis savimi, agresyvus, egocentriškas, seksistiškas, reiklus. Su juo sunku sutarti, nors tiek asmeniniame gyvenime, tiek karjeroje yra labai charizmatiškas. Jam patinka užkariauti moterų širdis. Alfa tipo vyras net nebūdamas labai patrauklus, neatsigina moterų dėmesio.
  • Alfa tipo moterys taip pat labai pasitikinčios savimi. Iš šalies atrodo, kad joms nereikia vyro. Jos – lyderės iš prigimties. Kartais gali būti agresyvios, labai valdingos ir sarkastiškos. Pasiekia karjeros aukštumų. Net jei nėra gražuolės, šios moterys labai seksualios. Jokie vyrai jų neįbaugins. Tai moterys, kurios žino ir gauna, ko nori.
  • Beta vyrai – santūrūs, atsakingi ir nuosaikūs intravertai. Daugelis šiuolaikinių vyrų priklauso beta vyrų tipui. Jie yra jautresni, ne tokie agresyvūs ir labiau apsiskaitę nei alfa tipo vyrai. Jie yra geri draugai, nes yra dėmesingi ir šiek tiek idealistiški.
  • Beta moterys – mielos, rūpestingos ir kuklios. Jos labai moteriškos ir meniškos. Laisvalaikio pomėgiai – gaminti maistą, pasivaikščioti su šunimi ir prižiūrėti gėles. Domisi mada ir interjero dizainu. Tai labai jausmingos, dvasingos ir diplomatiškos moterys. Gali pasigirti puikia intuicija.
  • Omega vyras dažnai turi keistų įpročių, gyvena savo susikurtame pasaulyje. Tokie vyrai – nebrandūs, neatsakingi, gyvenime neturi didelių tikslų. Omega vyrai dažnai apsimeta tokiais, kokie nėra (protingesniais, stilingesniais). Susituokę šie vyrai neretai gyvena iš žmonos pajamų, nepadeda namų ruošoje.
  • Omega moterys – nė kiek negeresnės. Tai tingių, netvarkingų, nepatrauklių moterų su žemu savęs vertinimu tipas. Gyvenime jos neturi didelių tikslų. Karjeroje persekioja nesėkmės, o laisvalaikis nuobodus.
  • Gama vyrai ir moterys – be galo mėgsta nuotykius, linksmybes, tiesiog nenustygsta vietoje. Jie patys susikuria taisykles, kurių laikosi. Tai labai jausmingų asmenų tipas, kuriems nerūpi nei statusas, nei populiarumas. Tačiau siekti tikslų jiems trukdo atkaklumo stoka.
  • Delta vyrai ir moterys atrodo uždari ir viskuo nepatenkinti. Jiems sunkiai sekasi pritapti prie visuomenės.
  • Sigma vyrai ir moterys tarsi lieka nuošalėje. Priešinga lytis į juos žiūri paniekinamai, net jei jaučia simpatiją. Šie žmonės linkę sukelti sumaištį bet kur, kur tik pasirodo.