„Valstiečius vienijo bendras tikslas – valdžia. O dabar jie išsibarstė, dirba kiekvienas sau, todėl yra pasmerkti žlugti”, – stebėdamas Ramūno Karbauskio ir Gretos Kildišienės skandalą piktinosi verslininkas Andrius Šedžius.

 

Valanda su Rūta

 

Jam griežtai atrėžė „valstietis” Dainius Kepenis: „Mūsų visi bijo, nes esame pasiryžę iš pagrindų pakeisti lietuvišką politiką, turime puikių užmojų ir tai gąsdina tuos, kurie Seime sėdi jau trečią ar ketvirtą kadenciją.”

 

Valanda su Rūta

 

Verslininkas Andrius Šedžius Dainiui Kepeniui pasiūlė lažintis: jeigu valstiečiai iki rudens žlugs, Dainius Kepenis privalės nukasti bulves verslininko laukuose, o jeigu valstiečiai nežlugs, bulvių pas Dainių Kepenį atvažiuos kasti pats Andrius Šedžius.

 

Valanda su Rūta

 

„Valstiečių vyriausybė pasmerkta žlugti, nes Karbauskis nesusitvarkys su savo žmonėms, nes jis neturi svertų. Jeigu tau tauta suteikė valdžios mandatą, tai tu imk jį ir parodyk, ką gali. O Karbauskis nėrė į krūmus ir neėmė jokio posto. Realiai tauta balsavo už Saulių Skvernelį, o ne už valstiečius ar Karbauskį” , – LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta” šį ketvirtadienio vakarą 19 val. 30min. piktinsis Šiaulių verslininkas.

 

Valanda su Rūta

 

Ramūno Karbauskio pavaduotojas Seimo narys Tomas Tomilinas prisipažino, kad parlamentaro mandatas jį išgelbėjo nuo skurdo. Išsiskyręs keturių vaikų tėvas uždirbdavo 800 eurų ir į darbą iš Trakų į Vilnių važinėjo dviračiu.

 

Seimo opozicijos lyderis jam iškart atkirto, kad valstiečių vedlys  Ramūnas Karbauskis yra vienas turtingiausių žmonių Lietuvoje, tačiau moka tik 1,8% mokesčių. Esą būtent dėl tokio verslininkų godumo vis didėja socialinė atskirtis.