Šį televizijos sezoną virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas praleido su nepakartojamais vaikais, kurie kiekvieną sekmadienį vertino jo gamintus patiekalus laidoje visai šeimai „Kulinariniai triukai“. Pasak A. Ivanausko, laida parodė, kiek Lietuvoje auga charizmatiškų asmenybių, mėgstančių ne tik valgyti, bet ir apie tai diskutuoti. Tuo įsitikinsite ir pamatę laidoje nerodytus kadrus.

 

ALFAS SU VAIKAIS1 (Small)

 

„Jei anksčiau buvo sakoma, kad mes neturime kulinarinio veido, tai dabar galiu teigti, kad tas veidas pasimato nuo ketverių metų. Vaikai žino ne tik tai, kas yra sušiai, gaspačas ir avokadas, bet ir gali papasakoti apie jų kilmę ar gaminimo subtilybes“, – džiaugėsi A. Ivanauskas, kuris laidoje naudoja tik tuos produktus ir ingredientus, kuriuos mėgsta pats.

 

FILMAVIMAS BALANDIS0 (Small)

 

Jis atskleidžia, kad puikiai pasiteisinęs laidos formatas jau šį rudenį grįš atsinaujinęs ir su dar didesniais iššūkiais.

 

FILMAVIMAS BALANDIS51 (Small)

 

„Džiugina, kad kiekvieną dieną sulaukiame tiek daug tėvų skambučių ir laiškų. Jie visais būdais nori, kad jų vaikai dalyvautų šioje laidoje. Tačiau žiūrovų laukia ne tik charizmatiški vaikai, bet ir moderniausia technika bei stilingiausia studija – tam, kad ekrane matytumėte tik patį geriausią vaizdą“, – sako laidos vedėjas.

 

FILMAVIMAS BALANDIS71 (Small)

 

Jau dabar ruošiama filmavimo studija, galvojami kūrybiški receptai, kviečiami laidos svečiai. Netrukus laukia ir vaikų atranka.

 

Iš viso „Kulinarinių triukų“ sezono metu buvo nufilmuotos 33 laidos, per kurias pagaminta daugiau nei 130 patiekalų, išdegustuota daugiau nei 200 produktų. Naująjį sezoną laida pasitiks atsinaujinusi, tačiau kai kurios rubrikos niekur nedings.

 

„Patiekalas per 1 minutę tikrai išliks, nes iš įspūdingo peržiūrų skaičiaus matome, kad ši rubrika yra itin trokštama“, – juokiasi A. Ivanauskas, pats teikiantis pirmenybę greitai paruošiamiems patiekalams.

 

Sekmadienio laidoje – nepavykę viso sezono kadrai: