Aktorė, išskirtinių renginių „Raudoni bateliai“ vedėja bei organizatorė Eglė Jackaitė pradeda naują veiklą: nuo šiol ji ne tik ves renginius, bet ir imsis jų organizavimo. Apie tai ji išsamiai papasakos jau kitą savaitgalį Vilniaus Rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje.

 

Eglė ne tik papasakos apie naująją savo veiklą, bet ir pristatys specialiai šiai parodai sukurtą  stendą „Raudoni bateliai“. Ji bus pagrindinė vestuvių parodos atidarymo vedėja.

Vestuvių šventės Eglei – ne naujiena. Beveik penkiolika metų ji  buvo mylima ir geidžiama vestuvių vedėja, tačiau prieš penkerius metus, kai laukėsi antro sūnaus Elijaus, padarė pertrauką, kuri tęsėsi iki šiol. „Pagrindinė mano veikla visada buvo ir yra teatras, esu vedusi daugybę įvairių renginių, o jei reikėtų suskaičiuoti, kiek vestuvių vedžiau, tikrai suskaičiuočiau daugiau nei šimtą. Dirbti teko ne tik Lietuvoje, bet užsienyje gyvenančių porų vestuvėse. Kurį laiką padariau  pauzę, nes auginau sūnų, dabar vėl esu pasiruošusi grįžti. Ir grįšiu ne tik kaip vestuvių vedėja, bet ir kaip organizatorė“, – sakė aktorė.

 

Jautri, atvira ir visada draugiškai nusiteikusi Eglė Jackaitė vestuvėse su poromis taip susidraugauja, kad tampa  gerais bičiuliais. „Vestuvės labai asmeniška šventė. Ir jei jau tavimi pasitiki, įsileidžia į savo artimiausių žmonių būrį, natūralu, kad susidraugauji, lieka šiltas ir gražus santykis. Tas šiltas santykis man ir yra pats didžiausias įvertinimas. Man labai svarbu, kad vestuvės jauniesiems tikrai būtų išskirtinė šventė. Mano tikslas ir noras, kad nuotaka ir jaunikis tą dieną jaustųsi ypač gerai ir komfortabiliai,  o darbas – viską sudėlioti ir suplanuoti taip, kad jaunieji džiaugtųsi ir mėgautųsi švente ir tą akimirką būtų tik čia ir dabar. Mano nuomone, vestuvių vedėjo užduotis yra profesionaliai sustyguoti šventę ir tai padaryti taip, lyg pats būtum tos šventės ir kompanijos dalis“, –  patirtimi dalinosi  Eglė.

 

„Raudoni bateliai“ tai – išskirtinių renginių paslauga, kurią E. Jackaitė  vadina naująja savo aistra.  Daugeliui gali būti  įdomu, kodėl „Raudoni bateliai“?

 

„Bateliai reikalingi, kad  visada žengtum pirmyn ir niekada nesustotum, o raudoni, nes tai ryšku, pastebima ir daro įspūdį. „Raudonus batelius“ akcentuoju kaip gerą ir lengvai įsimenantį šventės simbolį. Juk bet kuri moteris, nors kartą avėjusi raudonais aukštakulniais, patvirtins, kad jie tikrai išlaisvina,  sukuria ypatingą šventinę nuotaiką“, – šypsosi Eglė.