Kino, teatro ir televizijos aktorė Emilija Latėnaitė-Bieliauskienė – smalsi ir mananti, kad gyvenime reikia ne tik imti, bet ir duoti: aktorė ne tik aktyviai kuria vaidmenis, bet ir domisi psichologija, užsiima su vaikais, turinčiais raidos sutrikimų. Visiškai priešingą asmenybę, gyvenančią nusikalstamo pasaulio apsuptyje, aktorė įkūnijo populiariame kriminaliniame TV3 seriale „Pasmerkti IV“.

 

latenaite01 (Small)

 

Seriale E. Latėnaitės-Bieliauskienės įkūnijama Santa, nuo vaikystės užaugusi aplinkoje, kur mylimiausi žmonės įsipainioję į nelegalias, nusikalstamas veiklas. Pati aktorė teigė, kad sunku vertinti ar smerkti žmogų, kurio pasaulėvaizdį suformavo tokios aplinkybės.

 

latenaite02 (Small) latenaite03 (Small)

 

„Kadangi Santa yra užaugusi tokioje nusikalstamoje aplinkoje, manau, kad ji yra prie to prisitaikiusi, bet stengiasi daryti viską, kad tą aplinką pakeistų. Jai nėra tai artima, dėl to viskas kainuoja daug pastangų ir konfliktų. Man būtų sunku tiek išgyventi, priimti tiek gyvenimo smūgių ir į gyvenimą žiūrėti taip lanksčiai kaip Santa“, – mintimis dalinosi aktorė.

 

latenaite04 (Small) latenaite05 (Small)

 

Aktorės įkūnijama herojė gyvena patogiai ir turėdama turtingą tėvą bei nuolat nelegaliais būdais pinigų prasimanantį mylimąjį ji gali sau leisti tvarkytis namie ir nieko nedirbti. Gyvenime E. Latėnaitė-Bieliauskienė į tokias moteris žiūri dviprasmiškai.

 

latenaite06 (Small) latenaite10 (Small)

 

„Jeigu tai yra tikrai nuoširdus pasirinkimas ir žmogus puikiai jaučiasi, randa, kaip save realizuoti, aš nemanau, kad galima žmogų smerkti dėl to, kad jis nedirba. Ypač, jei tai niekieno kito sąskaita. Tačiau jeigu tai yra iš suvokimo, kad tu čia esi tiesiog nedirbanti kažkokio pasiturinčio vyro moteris, man tai yra labai apgailėtina“, – nuomonę išsakė E. Latėnaitė-Bieliauskienė.

 

Pati aktorė, jei gyvenime turėtų tiek pinigų, kad galėtų nedirbti, teigė, kad tikrai nešvaistytų laiko veltui ir turimus pinigus skirtų ne tik sau, bet ir kitiems naudingiems dalykams. „Savo laiką tuomet skirčiau kelionėms, savęs tobulinimui, kino vaidybos mokymuisi. O jei turėčiau neribotą kiekį pinigų, tikrai būtinai skirčiau finansavimą restauruoti Vilniaus senamiestį, pastatus, kultūrinį paveldą“, – kilniais norais dalinosi aktorė.

 

latenaite11 (Small)

 

Ne tik seriale, bet ir gyvenime yra moterų, kurios pasiduodamos aklai meilei, susideda su nusikaltimais garsėjančiais blogos reputacijos vyrais. Aktorė nesupranta tokio moterų pasirinkimo. „Tai adekvatumo stoka, manau, kad tai yra tikrai sutrikę žmonės. Tiesiog tikriausiai dažnai jie yra aplinkybių vergai. Pavyzdžiui, Santos atveju, kai tu užaugi su tokiu tėvu, aplink tik tokie žmonės. Tuomet turėtum pripažinti, kad visi tavo mylimiausi žmonės yra blogi, o tai turbūt kiekvieną iš mūsų stipriai paveiktų“, – samprotavo E. Latėnaitė-Bieliauskienė.

 

latenaite12 (Small)

 

Kine, teatre ir televizijoje aktyviai vaidinančiai aktorei tenka įkūnyti įvairiausius skirtingus vaidmenis. Tačiau pati aktorė nesureikšmina vaidmens charakterio ir į visus žiūri vienodai. „Svarbiausia, kad scenaristai rašydami scenarijų nenueitų paviršiumi ir personažai būtų išbaigti, kad galėtum į juos panirti. Kai vaidini, negalvoji, ar tai neigiamas, ar teigiamas veikėjas, vaidini žmogų, o žmonės visi mes visokie“, – kalbėjo aktorė.

 

latenaite13 (Small)

 

Naujajame serialo „Pasmerkti IV“ sezone ne tik aidintys šūviai, netikėti veikėjų likimai, nenutrūkstamas veiksmas, bet ir pavojingoje aplinkoje užgimę romantiški ir tyri jausmai. Seriale vaidmenis atlieka ne tik nauji nematyti veidai, bet ir toliau vaidina televizijos žiūrovų numylėtiniai Rolandas Boravskis, Josif Baliukevič, Tadas Gryn, Toma Vaškevičiūtė ir kiti žymūs aktoriai.

 

„Pasmerkti IV“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3!

 

Serialu „Pasmerkti“ HD raiška gali mėgautis ir vaizdo transliacijų internetu platformos viaplay.lt žiūrovai.