„Lietuvos ryto“ televizijos šou „Muzikinis gimtadienis“ vedėjas Artūras Orlauskas išvedė teoriją: „Gruodžio mėnesį gimusieji yra maratonininkai. Paprastai jų šventės iš gimtadienio virsta Kūčiomis, paskui – Kalėdomis, po savaitės – Naujaisiais metais, tada atkeliauja Trys Karaliai, žiūrėk, ir Valentino diena nebetoli.“ Juokai juokais, tačiau ir 58-ąjį gimtadienį televizijos studijoje šventęs dainininkas Arvydas Vilčinskas tikina, kad šventės išsitęsia.

 

LR_TV_MG_Vilcinskas muzikiniame gimtadienyje

 

 

„Per gimtadienį paprastai būnu namuose, draugai ateina, jei nori“, – sako dainininkas, be kurio sunkiai įsivaizduojamos ir didžiausios metų šventės, Kalėdos ar Velykos, Vasario 16-oji ar Kovo 11-oji.

 

Dažnai tautos dainiumi pavadinamas dainininkas šiais metais didžiausią savo dovaną – 29 metais jaunesnę žmoną Rūtą – jau gavo. „Ko dar galiu norėti“, – šypsosi ir sako, kad jam maloniau dovanas dovanoti kitiems nei pačiam gauti. Dainininkui ypač malonu, kai klausytojai nuoširdžiai priima jo dainas.

 

„Na, tikrai, smagu gimtadienio proga gauti dainą, – studijoje juokėsi Arvydas ir tikino tai patyręs pirmą kartą. – Man dainų paprastai niekas nedainuoja.“

 

LR_TV_Vilcinskas Muzikiniame gimtadienyje

 

„Muzikinio gimtadienio“ studijoje jubiliatui savo dainas skyrė elegantiškoji dainininkė Rasa Kaušiūtė ir Panevėžio „Vanilinio dangaus“ choras, taip pat iš televizijos laidos „Dangus“ žinomas atlikėjas Virgilijus Valuntonis.

 

Amerikoje septyniolika metų praleidęs Arvydas Vilčinskas Lietuvoje švęs jau šeštą gimtadienį. Vėl populiarus ir laimingas, jis tikina nė kiek nesigailintis, kad nusprendė grįžti į tėvynę.

 

Kodėl suglumo laidos vedėjas Artūras Orlauskas? Ir kodėl komisijos nariui Marijui Bereniui pritrūko žodžių? Kodėl Artūrui Novikui verta naktį skambinti į namus? Ir kokią naują muzikos kritikę turi Lietuva? Staigmenų pilnas, nuostabaus grožio balsais išpuoštas šou „Muzikinis gimtadienis“ tik šį penktadienį 20.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Šou ,,Muzikinis gimtadienis“ – penktadieniais 20.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV.