Ne vieną įsimintiną vaidmenį teatre, televizijoje ir kine sukūrusi Asta Baukutė – viena charizmatiškiausių šalies aktorių. Jau netrukus televizijos žiūrovai dar kartą galės įsitikinti, kad moteris meistriškai įsikūnija į visus savo vaidmenis. Nuo sausio 9 d. TV3 eteryje – komiško serialo „Bruto ir Neto“ tęsinys, kur A. Baukutė kuria nuolat su savo vyru konfliktuojančios Janės vaidmenį.

 

Bruto ir Neto II (2)

   

Antrame komiško serialo „Bruto ir Neto“ sezone nusifilmavusi aktorė juokiasi, kad tokia pora, kokią jai tenka kurti kartu su jos vyrą Pranelį įkūnijančiu aktoriumi Vaidotu Martinaičiu, egzistuoja kiekviename Lietuvos kaime.

 

„Džiaugiuosi, kad šitame sezone žiūrovai mato mūsų su Martinaičiu gražų duetą ir kiekvienas mumyse atpažįsta tą porą, kuri gyvena kiekviename kaime. Tai yra gyva, kenčianti pora, kaip ir visur. Juk visi esame iš tokio paties molio sukurti“, –šypsodamasitikino aktorė.

 

A. Baukutė sako, kad kiekvieną personažą ji stengiasi išgyventi ir pajausti, o ne tiesiog suvaidinti. Būtent todėl daugelyje moters vaidmenų yra daug pačios Astos. Anot aktorės, personažas turi būti tikras ir atpažįstamas kiekvienam žiūrovui.

 

Bruto ir Neto II

 

Daugiau nei prieš metus su antru vyru Kęstučiu Rupulevičiumi išsiskyrusi aktorė juokiasi, kad kaip siužetas klostosi komiškame seriale, taip ir tikrame gyvenime: „Kiekvienoje šeimoje pykstamasi, tie šeimyniniai santykiai užsizulina, o subrendus iš naujo prabunda noras įsimylėti. Tokios problemos ir seriale, ir tikruose kaimuose, gyvenimuose.“

 

Keturis vaikus auginanti A. Baukutė įsitikinusi, kad moterys gali padaryti daug daugiau nei vyrai, todėl būtina išmokti juos valdyti: „Arba tu išmoksti kartu gyvenant juos valdyti, arba ne. Tai yra prigimtiniai dalykai. Klausiau šiandien net per radiją, kad moteriai reikia 20 min. ilgiau pamiegoti, nes ji per dieną padaro daugiau darbų. Ji vienu metu gali padaryti kelis darbus, o vyras ne. Tik vieną. Jūs paprašykite vyro laikant kavą atrakinti duris! O mes gerdamos kavą galim kalbėtis su drauge ir dar vaikui šaliką užrišam“.

 

Kelis dešimtmečius vaidinanti A. Baukutė tikina, kad po naujų metų eterį pasieksiantis komiškas serialas „Bruto ir Neto“ ne tik linksmins žiūrovus, bet turės ir svarbesnę misiją. Šis kūrinys tarsi užuomina valdžioje sėdintiems asmenims, kad jau laikas atsisukti į paprastą žmogų.

 

„Šis serialas tarsi užuomina valstybei: „Susimąstykite, ar jūs ką nors darote, kad tą kaimą pakeltumėte už ausų?“ Jei valstybė negalvoja, tai žmogus turi galvoti, kaip išgyventi pačiam. Viskas sugriauta, nėra kultūros namų, nėra kur nueiti, visur kaimo vardas žeminamas. Iš tikrųjų ten gyvenantys žmonės dirba daug daugiau. Aš pati gyvenu kaime ir esu ypatingai laiminga. Šitas serialas pasako, kad kaimas yra privalumas“, – tvirtino aktorė ir buvusi Seimo narė A. Baukutė.

 

Serialo tęsinyje ir toliau pagrindinius personažus įkūnijantys Jonas Gricius ir Šarūnas Banevičius kartu su aktoriaus Vaidoto Martinaičio kuriamu Praneliu iš didelio noro praturtėti užsiims nelegalia veikla bei staiga taps įtakingiausio mafijozo ir miestelio įgaliotinio medžiojamais žmonėmis. Du draugai – Bruto ir Neto – gyvas pavyzdys, kaip galima nuolatos atsidurti netinkamoje vietoje ir netinkamu laiku. Antrajame kriminalinės komedijos sezone Bruto, Neto ir kitų įsimintinų personažų laukia dar daugiau nenuspėjamų nuotykių, iki ašarų juokingų situacijų ir, žinoma, meilės peripetijų

 

Komiškas kriminalinis serialas „Bruto ir Neto“ – jau sausio 9 d. per TV3!