Žinia apie naująją Arūno Valinsko laidą „Svogūnų Lietuva“ sukėlė susidomėjimo bangą. Vieni diskutavo apie kasmetinių „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų įkvėptą naująjį savaitinį šou, kiti svarstė, kas taps dešiniąja A.Valinsko ranka TV3 rudens premjeroje. Žiūrovai atsakymą galėjo rasti savaitgalį pasirodžiusiuose premjeros anonsuose: Arūnui laidoje „Svogūnų Lietuva“ talkins teatro ir televizijos aktorė, išskirtinio grožio moteris – Monika Vaičiulytė.

 

TV3_Svogunu_Lietuva_Monika_Vaiciulyte_3

 

M. Vaičiulytė televizijos žiūrovams puikiai pažįstama iš TV3 projekto „Šuolis“, kurio pirmąjį sezoną vedė kartu su Mindaugu Stasiuliu. Talentinga aktorė įsiminė ir televizijos filmo „Puolusių angelų miestas“ gerbėjams, kaip apsukri tragiškai žuvusio verslininko našlė Vika. O kokia Monika bus TV3 rudens premjeroje „Svogūnų Lietuva“?

 

TV3_Svogunu_Lietuva_Monika_Vaiciulyte_5

 

„Turint omeny aštrų A.Valinsko humoro jausmą, išmintį ir didžiulę patirtį būti jo partnere net ir patyrusiai laidų vedėjai galėtų būti tikras iššūkis. Tačiau Monika maloniai nustebino visus – nuo laidos vedlio Arūno iki prodiuserių Rolando Skaisgirio ir Dominyko Kubiliaus. Ji – labai talentinga, organiška ir iškalbinga. Kokiame amplua Monika pasirodys laidoje „Svogūnų Lietuva“, kol kas dar neišduosime, tačiau šiandien aišku, jog žiūrovų laukia maloni staigmena“, – intriguoja prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė.

 

TV3_Svogunu_Lietuva_Monika_Vaiciulyte_6

 

Rudenį pasirodysiančioje TV3 sezono premjeroje „Svogūnų Lietuva“ svogūnai kas savaitę keliaus į labiausiai savo frazėmis ar poelgiais sublizgėjusių žinomų šalies žmonių rankas. Politikai, dainininkai, sportininkai, aktoriai, visuomenės veikėjai – visi viešojoje erdvėje figūruojantys šalies žmonės nepraslys pro laidos kūrėjų akis.

 

Negana to, žiūrovai čia pamatys ir specialius siužetus bei neįtikėtinus muzikinius pasirodymus, kuriems jau dabar ruošiasi ryškiausios Lietuvos ir net pasaulio žvaigždės.

 

Pramoginė laida „Svogūnų Lietuva“ – jau greitai naujajame TV3!