Iki didžiojo LNK realybės šou „Radži ieško žmonos” finalo likus vos dviem savaitėms, svajonių jaunikis savo nuotakoms užkūrė tikrą pirtį. Etiketo specialistas Giedrius Drukteinis, kandus žurnalistas Saugirdas Vaitulionis, laidos  „Karamelinės naujienos” vedėjas Žygimantas Stakėnas, komikas Artūras Orlauskas – visi anksčiau Taujėnų dvare jau lankęsi vyrai pasirodė dar kartą ir kaip reikiant išgąsdino Radži nuotakas.

 

Padedamas Natalijos Bunkės, Radži merginoms surengė ekskursiją po Taujėnų dvarą. Kiekvienoje menėje panelių laukė vis naujas iššūkis – svečias, uždavęs krūvą netikėtų klausimų. Inesa, Ilona, Daiva ir Nijolė  į ekskursiją leidosi su nerimu.

 

„Kas yra Lietuvos premjeras?” – klausė Saugirdas merginų. Bet taip ir neišgirdo teisingo atsakymo. „Kaip rišamas kaklaraištis?” – prašė parodyti Giedrius Drukteinis, bet nė viena neparodė. „Kas yra Ponas Bynas?” – teiravosi Žygimantas, tačiau jam taip ir nebuvo paaiškinta.

 

„Bendraudama su kai kuriais svečiais jaučiausi nepatogiai – juk turbūt neįmanoma žinoti visų atsakymų”, – gynėsi Inesa.

 

„Visos projekte likusios panelės – žavios ir išskirtinės. Tai, kad jos nesidomi politika, dar nieko nereiškia. Jos – asmenybės, turinčios talentų, mokančios reikšti savo nuomonę. Man buvo svarbiau ne jų žinios, o mokėjimas mandagiai elgtis su svečiais, laviruoti stresinėse situacijose. Manau, kad jos susitvarkė puikiai”, – savo nuotakas gynė Radži.

 

Atsakymus į visus klausimus sužinosite jau šį šeštadienį, 19 val. per LNK. Šeštadienį realybės šou „Radži ieško žmonos” paliks dar viena mergina, o dar už savaitės beliks išsirinkti vieną, kuri kartu su Radži maudysis pieno voniose ir laimės žvaigždišką gyvenimą su vienu garsiausių Lietuvos artistų.