Jau šiandien „Lietuvos balso“ „Facebook“ paskyroje 15 valandą įvyks pirmoji tiesioginė Agnės Juškėnaitės moderuojama konferencija, kurioje ji kartu su praėjusių sezonų „Lietuvos balso“ favoritais Kotryna Juodzevičiūte, Justina Budaite ir Julija Jegorova atsakinės į visus būsimiesiems dalyviams ir žiūrovams rūpimus klausimus, dalins patarimus dvejojantiems ar verta dalyvauti, pasakos savąsias sėkmės istorijas bei patirtis ir atskleis paslaptį, kaip gi pasiekti savo kelią į šlovę.

 

agne-juskenaite_foto

Didžiulio populiarumo po „Lietuvos balso“ trečiojo sezono susilaukusi ir žymia vlogere bei laidų vedėja tapusi A. Juškėnaitė neslepia, jog paskelbus atrankas į penktąjį „Lietuvos Balso“ sezono, ji susilaukia galybės klausimų iš norinčių dalyvauti. Natūralu, kad šie klausimai prašėsi naujo vlogo, būtent „Lietuvos balso“ tema.

 

Kaip patekti į „Lietuvos balsą“ ar verta patekti į „Lietuvos balsą“, kaip elgtis projekte ir galų gale, kaip jį laimėti – į visus šiuos ir dar daugelį kitų klausimų konkrečiai, aiškiai ir kaip visada su doze gero humoro naujajame vloge atsakė antrą vietą trečiajame sezone laimėjusi Agnė.

 

„Čia tu gausi taip trokštamų patirčių, pažinčių, populiarumo bei dėmesio, atradimų bei žinių, kuriomis galėsi džiaugtis visą likusį gyvenimą. Vieni pliusai ir nei vieno minuso, ar ne? Ir čia niekada netapsi juokdariu, skirtingai nei kituose projektuose“,- savo vloge atvirai mintis dėstė Agnė.

 

A. Juškėnaitė prisiminė ir kuriozinius momentus iš savo pačios dalyvavimo projekte. Kuomet ji, su gipsu ir ramentais lipo dainuoti ant scenos, užsikėlė akinius ant galvos, o šie įsivėlė į stipriai laku supurkštus plaukus, todėl mergina visą kūrinį pradainavo su “kaltūnu“ ant galvos….  Daugiau apie tai ir kiti patarimai dalyvaujantiems, naujajame Agnės Juškėnaitės vloge čia: