Kada dažniausiai darotės asmenukes? Tikriausiai dažniausiai jų neplanuojate. Tiesiog natūraliai pajaučiate, kad šią akimirką būtina užfiksuoti. Deja, nuotraukose matomas vaizdas ne visada džiugina. Ką daryti, kad būtų kitaip?

 

selfiai

9 patarimai, kaip visada gerai atrodyti asmenukėse:

 
  • Švytinti oda. Kaip atrodyti gražiai nuotraukose be makiažo? Tai visai realu, jei prieš tai paruošite odą. Oda atrodo lygesnė ir švelnesnė, jei yra pakankamai sudrėkinta. Odą rekomenduojama patepti makiažo gruntu su šviesą atspindinčiais pigmentais.
 
  • Nepamiršti kaklo. Ar kada pagalvojote, kodėl veidas atrodo jauniau negu kaklas? Dauguma moterų atidžiai rūpinasi veido oda, o tuo, kas žemiau smakro – pamiršta. Labai svarbu kaklo ir iškirptės oda rūpintis kaip ir veido, ypač vasarą, kai šios vietos dažniau būna atviros ir neapsaugotos nuo kenksmingų saulės spindulių.
 
  • Užmaskuoti tai, ką reikia. Veido trūkumams paslėpti rekomenduojama naudoti švytėjimą teikiančią maskavimo priemonę. Šia priemone patepti sritį po akimis ir nosimi. Tamsius paakius neutralizuoja lašišų spalvos maskuojanti priemonė.
 
  • Paryškinti akis. Pasirinkti akių šešėlius, kurie išryškintų akių spalvą. Rudoms akims tinka rožiniai ir rudi, mėlynoms – gelsvi, pilkai purpuriniai, šokolado, žalioms – levandų, persiko, slyvos atspalviai. Blakstienas nuo šaknų iki galiukų padažyti tušu ir iššukuoti.
 
  • Nepamiršti sutvarkyti antakius. Antakiams reikia suteikti formą ir šiek tiek paryškinti, kad atrodytų tvarkingai, bet natūraliai.
 
  • Naudoti švytėjimą suteikiančias makiažo priemones. Šia priemone patepti vidiniuose paakių kampučiuose, šiek tiek ant nosies tilto ir virš viršutinės lūpos.
 
  • Rūpintis plona lūpų oda. Suskeldėjusios, šerpetojančios lūpos asmenukėse neatrodo gerai. Jeigu lūpos linkusios šerpetoti, rekomenduojama išbandyti naktines lūpų kaukes, reguliariai naudoti lūpų balzamus. Rinktis kuo natūralesnes lūpų priežiūros priemones, kuriose būtų kuo mažiau kenksmingų cheminių medžiagų.
 
  • Sukurti pilnesnių ir putlesnių lūpų įvaizdį. Lūpoms dažyti rekomenduojama naudoti šepetėlį. Taip lengviau sukurti pageidaujamą įvaizdį.
 
  • Nepamiršti lūpų blizgio. Blizgis išryškina lūpų dažų spalvą ir geriau atrodo nuotraukose. Švelniai rožinės, šiek tiek į rusvumą, spalvos lūpų blizgiai tinka praktiškai visoms.