Dauguma moterų šalima nepageidaujamus kūno plaukelius. Būdų, kaip juos panaikinti yra daug, todėl kiekviena gali rasti jai patogiausią ir labiausiai priimtiną. O ar žinojote, kad kūno plaukelius galima šalinti ir natūraliomis priemonėmis, kurių paprastai galima rasti namuose?

 

epiliacija

5 būdai, kaip atlikti epiliaciją namie:

 
  • 200 g cukraus sumaišyti su citrinų rūgštimi ir 4 šaukštais vandens. Indą su šiuo mišiniu kaitinti ant mažos ugnies, kol masė taps vientisa. Šiltą masę tepti plaukuotas odos vietas, palaukti, kol išdžius ir nuplėšti staigiu judesiu.
 
  • Antras epiliacijos būdas tinka šviesinti veido plaukams. Mechaniškai pašalinus plaukus veido srityje, nesustabdomas jų augimas, todėl juos pešioti teks nuolatos. Todėl geriau plaukelius ant veido šviesinti su vandenilio peroksidu. Tiesiog suvilgyti vatos gabalėlį šiuo skysčiu ir pavalyti plaukelius prieš kiekvieną vakarą, prieš einant miegoti. Ilgainiui jie taps švelnesni ir mažiau matomi.
 
  • Nepageidaujamų kūno plaukelių gali padėti atsikratyti mišinys iš 2 g jodo, 30 g alkoholio, 5 g amoniako ir ricinos aliejaus. Šiuo mišiniu tose vietose, kur nenorite turėti plaukų, tepti 2 kartus per dieną.
 
  • Erzinančių kūno plaukelių taip pat gali padėti atsikratyti ir graikiniai riešutai. 500 ml arba dvi stiklines vandens sumaišyti su 2 šaukštai smulkintų graikinių riešutų lukštų. Pavirti 15 minučių. Atvėsinti ir tepti 3 kartus per dieną problemines kūno vietas.
 
  • Ne visi žmonės žino, kad plaukai ant kūno auga dėl vyriškų hormonų. Sumažinti jų lygį gali padėti arbata, paruošta iš mėtų. Kasdien geriant šį gėrimą plaukai augs lėčiau ir nebus tokie šiurkštūs.
 

Daugiau apie kūno plaukų šalinimą galite pasiskaityti čia:

 
Moterų plaukuotumas: kas pasikeitė nuo seniau iki dabar?
 
Tikroji kūno plaukelių šalinimo kaina
 
8 būdai, kaip pašalinti nepageidaujamus kūno plaukelius
 
Nepageidaujami kūno plaukai erzino ir priešistorines damas