Daug gerų, neįsipareigojusių vyrų yra mažiau geidžiami, jei turi vaikų iš ankstesnių santykių. Nors tokiuose santykiuose iš tiesų gali būti daugiau kliūčių ir sunkumų, tačiau tai neturėtų būti priežastis atstumti gerą vyrą, su kuriuo akimirksniu pajutote tą ypatingą meilės chemiją. Moterys mėgsta skųstis tuo, kad neva visi geri vyrai užimti. Į galimų pretendentų į širdį vietą nepatenka ir tie vyrai, kurie turi vaikų. Nors galbūt tarp jų ir yra tas idealus partneris, kurio ieško visą gyvenimą?

 

9 patarimai apie santykius su vaikų turinčiais vyrais:

 

"santykiai"

  • Neplanuoti susitikimo su vyro vaikais, kol santykiai nėra aiškūs ir rimti. Jeigu vyras dalijasi globa su vaikų motina, pirmuosius pasimatymus geriausiai skirti neutraliose vietose, o vaikus palikti namuose. Su vaikais reikėtų susipažinti tik tada, kai bus tikrai aišku, jog šie santykiai yra ilgalaikiai. Tai gali padėti išvengti vaikų bandymo manipuliuoti jumis. Visi vaikai tai daro ir tai nėra nei gerai, nei blogai. Tai tiesiog žmogiška prigimtis, ypač mažųjų. O kai jų tėvas pristatys jus kaip oficialią draugę, vaikams kils mažiau neaiškumų, todėl ir santykiai gali klostytis sklandžiau.
 
  • Nekonkuruoti dėl vyro dėmesio su vaikais. Po to, kai susipažinsite su jo vaikais, kartais leisite laiką visi kartu. Tad reikia suprasti, kad vaikai norės tėvo dėmesio net, jei tai reikš pertraukti jus. Visada reikia prisiminti, kad suaugusi esate jūs ir turite mandagiai rodyti vaikams gerą pavyzdį.
 
  • Svetima moteris niekada nebus kito vyro vaikų mama, todėl taip ir neturėtų elgtis. Rekomenduojama užimti neutralų vaidmenį. Nei jūs galite, nei turėtumėte su jais elgtis taip, kaip tėvai. Jums niekada nereikėtų aiškinti, kaip jie turėtų auklėti savo vaikus. Galima duoti patarimų ar pasiūlyti idėjų, jeigu jis to prašo arba kalbantis tarpusavyje, kai šalia nėra vaikų. Tačiau prie vaikų reikėtų laikytis nuošalėje. Vienintelis dalykas, kurio negalima toleruoti santykiuose su vaikais – tai nepagarba. Jūs turite visišką teisę reikalauti palaikyti iš savo antrosios pusės. Jeigu jis palieka jus vieną spręsti šias problemas, greičiausiai santykiai nesiklosto taip, kaip norėtumėte. Metas juos baigti.
 
  • Būti draugiškoms, bet ne per daug. Jeigu susitikinėjate su vaikų tėčiu, tai nereiškia, kad privalote žūtbūt tapti jų geriausia drauge. Dėmesį reikėtų skirti vyrui ir išmokti visiems smagiai leisti laiką kartu. Vaikus galima palaikyti ir padrąsinti, bet vengti vaizduoti jų mamą ar geriausią draugę. Domėtis vaikais, bet nesiimti kontroliuoti jų pomėgių ir gyvenimo.
 
  • Nekonkuruoti su vaikų motina. Jūs nesate vaikų mamos pakaitalas, todėl nereikėtų varžytis, kuri iš jūsų geresnė. Niekada blogai nekalbėkite apie vaikų motiną. Tai drasko vaikams širdį. Visų pirma jūs norite, kad vaikai jus gerbtų ir mėgtų. Vaikų pripažinimas ateis per tam tikrą laiką, jeigu nepaversite jų mamos savo konkurente. Taip pat reikėtų pasikalbėti su savo vaikinu, kad jis taip pat blogai nekalbėtų apie savo vaikų motiną, ypač, kai jūs esate šalia.
 
  • Priklausomai nuo to, kokios yra vaikų globos sąlygos, gali būti, kad jums apskritai nereikėtų susipažinti su jo vaikais. Svarbiausia būti sąžiningoms sau pačioms. Galbūt jūs esate ta mergina, kuriai reikia labai daug dėmesio ir meilės įrodymų? Jeigu jūsų vaikinas turi vaikų, galbūt jums reikėtų sudaryti tvarkaraštį, kada galėtumėte susitikti be vaikų. Jums reikėtų prisipažinti sau ir jam, kad esate per daug savanaudiškos, kad dalytumėtės juo su kitais, tačiau nesitikite, kad turėsite viską arba nieko.
 
  • Nepriklausomai nuo to, kokie santykiai su vyro vaikais, niekada nekliudyti vaikams susitikti su tėčiu numatytu laiku. Vyras su vaikais paprastai turi kokių nors teisinių įsipareigojimų vaikams. Jeigu jis jų nevykdys, gali sulaukti baudų ir kitų bausmių. Tad nereikėtų trukdyti jam atlikti savo pareigų.
 
  • Susitaikyti su tuo, kad kartais pasimatymus reikės atšaukti dėl neatidėliotinų vaikų reikalų. Užmezgus santykius su vaikų turinčiu vyru reikia tapti atlaidesnėms, nes kartais jis turės atšaukti pasimatymus ir ypatingas progas su jumis dėl vaikų reikalų. Kartais tėvams reikia viską mesti ir būti šalia vaikų. Tačiau kilus įtarimams, kad vaikas taip manipuliuoja tėčiu reikėtų apie tai pasikalbėti ir išsiaiškinti kartą ir visiems laikams.
 
  • Iki vedybų vyro vaikų neskubėti supažindinti su savo šeima ir giminėmis. Vienas dalykas yra supažindinti savo išrinktąjį su šeima ir giminėmis. Tačiau visai kas kita į tai įtraukti vaikus. Jeigu jūs dar nesate susituokę, geriausiai nereikalauti vaikų susipažinti su naujais žmonėmis ir megzti naujus ryšius. Vaikams reikėtų turėti galimybę likti vaikais ir gyventi vaikų pasaulyje, o ne susidurti su suaugusiųjų pasauliu dėlto, kad taip yra patogu, arba dėlto, kad norisi įsiteikti tėčio naujajai draugei.