Dažniausiai frazė „erogeninės zonos“ naudojama apibūdinti krūtinę, spenelius, klitorių, G tašką ir varpą. Tačiau žmogaus kūnas yra labai jautrus prisilietimams, todėl nereikėtų apsiriboti tik šių erogeninių zonų stimuliavimu. Tik tada galima tikėtis didžiausios palaimos ir seksualinio pasitenkinimo.

 

erogenines

9 erogeninės zonos moters kūne:

 
  • Jos smegenys… Kartais galima išgirsti žmones kalbant, kad smegenys yra didžiausias lytinis organas. Smegenys pirmiausiai atsiranda nusiteikimas mylėtis ir smegenys padeda atrasti būdų, kaip išvengti monotonijos miegamajame. Priklausomai nuo individualių savybių vieniems gali labiau patikti romantiški veiksmai ir kalbos, kitiems – šiek tiek gašlesni ar ne šiek tiek nukrypę nuo normos.
 
  • Jos galvos oda… Moters galvos oda – tai daugiau negu tik vieta, kurioje auga plaukai. Galvoje yra daugybė nervų galūnėlių, todėl galvos masažas padeda nusiraminti, sukelia ir sustiprina seksualinį malonumą. Galvos odą galima pamasažuoti pirštų pagalvėlėmis arba net nagais, bet ne per daug stipriai. Masažuoti sukamaisiais judesiais nuo pakaušio iki kaklo ir už ausų.
 
  • Jos ausys… Ausims patinka ne tik girdėti meilės prisipažinimus ir nepadorius pasiūlymus iš brangaus asmens. Glamonėjimas, braukymas, kandžiojimas, laižymas yra viena labiausiai stimuliuojančių patirčių, dėl kurios seksualinė energija pasklinda visame kūne. Galima švelniai paglamonėti su pirštais, lūpomis ar liežuviu.
 
  • Jos kaklas… Kaklas reaguoja į švelniausius prisilietimus, ar tai būtų bučiniai, lyžtelėjimai, kandžiojimai arba pakramtymai. Su šia zona reikia elgtis labai švelniai, kad nenukentėtų intymumas. Liežuviu ir dantimis pakandžioti išilgai kaklo raumenų.
 
  • Jos burna… Bučiavimasis – tai daugiau negu mechaniniai judesiai, kai įkišamas liežuvis į partnerio burną. Gilus, intymus ir jausmingas bučinys skatina oksitocino (geros nuotaikos hormono) išsiskyrimą ir net bučiuojantis galima patirti orgazmą. Moterys mėgsta ryžtingus bučinius ir švelnias lūpas.
 
  • Jos apatinė nugaros dalis… Geidulingas nugaros masažas stimuliuoja nervus šioje kūno dalyje ir atpalaiduoja nuo streso po sunkios ir ilgos dienos darbe bei tuo pačiu metu uždega aistra ir noru turėti lytinių santykių.
 
  • Jos pėdos… Daugiau negu 7000 nervų galūnėlių yra kiekvienoje pėdoje, todėl nereikėtų jų pamiršti įžanginių glamonių ar net sekso metu. Patiriamas malonumas paskatins moteris nuolat rūpintis savo pėdomis, kad oda būtų švelni, švari ir maloni liesti ir bučiuoti. Galima šiek tiek pažnaibyti kojų pirštus arba juos pačiulpti. Čiulpimas turi asociaciją su oraliniu seksu, todėl labai seksualiai jaudina.
 
  • Jos pilvas… Kadangi moterims pilvas dažnai kelia nerimą, dar svarbiau yra šios vietos neignoruoti intymių glamonių metu. Pilvo srities raumenys jungiasi su makšties raumenimis, todėl net menkiausia šios srities stimuliacija gali sustiprinti lytinį potraukį, padidinti susijaudinimą. Čia yra ypač daug  nervų galūnėlių.
 
  • Jos vidinės šlaunų pusės… Vidinės šlaunų pusės, kartu su nugara, nugarine kelių puse ir alkūnės iš vidinės pusės, yra viena jautriausių moters kūno vietų, todėl kad šioje zonoje yra ypač daug jautrių nervų galūnėlių.