Karštą vasaros dieną nėra nieko geriau nei tingiai ilsėtis paplūdimyje, jei tik, žinoma, galite sau leisti komfortiškas tingias atostogas prie jūros. Kad nuotaikos negadintų nedideli nemalonumai, reikia būti pasiruošus iš anksto juos įveikti. Tai padaryti padės šie patarimai!

 

pliazas

8 patarimai, kaip saugiai ir patogiai leisti laiką pliaže:

 
  • Telefoną laikyti sandariai užsidarančiame plastikiniame maišelyje. Geriausia, prieš einant į paplūdimį, palikti mobiliuosius telefonus viešbučio kambaryje ar namuose, kad niekas neblaškytų atostogų ir galėtumėte mėgautis laisvu laiku su šeima ar draugais. Jeigu negalite palikti telefono, reikės jį apsaugoti. Geriausiai tam tinka hermetiškas plastikinis maišelis. Rekomenduojama net kalbant telefonu neišimti telefono iš plastikinio maišelio, kad nieko nenutiktų.
 
  • Į paplūdimį pasiimti dėžę. Pavyzdžiui, galima naudoti seną dėžę nuo pusryčių dribsnių. Ji gali būti naudojama kaip nešiojama šiukšlių dėžė. Tai yra daug patogiau negu kamuotis su celofaniniais maišeliais.
 
  • Apsaugos nuo saulės priemones laikyti atskiroje krepšio kišenėje. Tai apsaugos, kad pratekėjimo atveju, kosmetikos priemonė nesugadins telefonų ir kitų brangių prietaisų.
 
  • Paplūdimio šlepetes palikti paplūdimyje apverstas. Jeigu deginatės ant šezlongo, jūsų paplūdimio šlepetės neturėtų būti atsuktos į saulę, kad tada, kai būsite pasirengę palikti paplūdimį, nereikėtų kojas apauti stipriai įkaitusiomis nuo saulės šlepetėmis.
 
  • Elementus laikyti šaltoje vietoje. Karštyje elementai greitai išsikrauna, todėl, pavyzdžiui, rekomenduojama išimti nikelio – metalo hibridinius elementus iš elektros prietaisų ir padėti šalia ledo ar kažko šalto – tai padės išsaugoti elementą 90 % įkrautą.
 
  • Naudoti vaikišką muilą. Ilsintis prie upės kranto, kojas gali sukąsti uodai, mašalai ir kiti vabzdžiai. Nebūtina pirkti ir naudoti brangias ir nekaip kvepiančias priemonės iš vaistinės. Sumažinti niežulį ir drėkinti odą padeda paprasčiausias vaikiškas muilas.
 
  • Nudegusią odą tepti natūraliu jogurtu. Arba galima naudoti šaltą arbatą – tiesiog pamirkyti arbatos maišelį vandenyje ir dėti ant labiausiai saulės nudegintų odos vietų.
 
  • Turėti rankinėje talko. Drėgną smėlį nuo pėdų greičiau pavyks su paprasčiausiu talku. Šiek tiek pabarstyti talku kojas – talkas akimirksniu sugers drėgmę. Po to teliks sausą smėlį nušluostyti rankšluosčiu nuo pėdų.