Ar žinojote, kad tiek turtas, tiek skurdas skleidžia savo ypatingą energiją? Jos iš principo yra skirtingos ir kardinaliai priešingos. Daugeliui tikriausia įdomu, ar žmogus, kuris šiuo metu skleidžia skurdo energiją, gali pradėti skleisti turto energiją. To nemoko mokyklose, universitetuose, nei vienoje įmonėje. Ko gero, yra suinteresuotų asmenų, kad mūsų planetoje nebūtų per daug laisvų ir nepriklausomų žmonių. Sistemai reikia sraigtelių, kurie perka tik būtiniausias prekes, nuolat dirba ir yra labai produktyvūs. Tyrimai parodė, kad jeigu vargšas žmogus, kuris neturi daug pinigų, bet elgiasi taip, tarsi būtų turtingas, pradeda skleisti tam tikras vibracijas, kurios galų gale iš tiesų pritraukia pinigus. Taigi, praturtėjimas visų pirma priklauso nuo to, kokios mintys vyrauja galvoje.

 

turtai

4 dalykai, kurie skleidžia skurdo energiją:

 
  • Nešvara ir betvarkė. Kur skurdas, ten nešvara. Namai netvarkyti, daiktai išmėtyti kur papuola, langai nenuplauti. Pinigai mėgsta švarą, o jeigu jos nėra, tai nėra ir pinigų.
 
  • Pasenęs šlamštas. Namuose besikaupiantys nereikalingi daiktai, kurie niekada nenaudojami, kuria energijos blokus ir sutrikdo pinigų srautų cirkuliaciją. Neatlaisvinus vietos nuo senų daiktų, naujų nebebus kur dėti. Yra daug skurstančių žmonių, kurie su tuo sutiktų. Jų namuose galima rasti daug daiktų, kurių jie nenaudoja dvidešimt metų! Jie viską kaupia, nes mano, kad vieną dieną ko nors prireiks. Tačiau tiesa yra ta, kad tai, ką jie kaupia yra ne kas kita, o šlamštas. Tai seni baldai, paveldėti iš senelių, skaitytos knygos arba knygos, kurių nesiruošiama skaityti, drabužiai ir avalynė iš praėjusio amžiaus „ateities kartoms“ ir pan.
 
  • Taupymas „juodai dienai“. Tai reiškia, kad skurdo energiją spinduliuojantys žmonės kiekvieną atliekamą centą atideda „juodai dienai“. Jie taupo būtiniausioms prekėms: kojines, pėdkelnes, apatinius drabužius lopo, kad tik netektų įsigyti naujos. Dėvi nuskalbtus apatinius, kurie atrodo bjauriai, bet taupo kiekvieną eurą. Jie yra įsitikinę, kad nevalia leisti namuose esančių santaupų tokiems mažmožiams. Juk pinigų bet kada gali prireikti: gal kas susirgs arba numirs. Tokios negatyvios mintys tarsi programuoja žmogų visą laiką skursti ir pritraukia nelaimes.
 
  • Draudimas sau svajoti. Pavyzdžiui, jeigu parduotuvės vitrinoje pamatote gražią suknelę, bet ne įsivaizduojate, kaip su ja atrodytumėte, o nuvejate tokias mintis, pagalvojusios: „Aš negaliu sau to leisti“. Arba kai vyras kalba apie kelionę prie jūros, jūs argumentuojate, kad: „Kokia dar jūra, vaikams reikia naujų batukų!“. Taip jūs programuojate save skurdui. Reikėtų nepamiršti, kad jeigu turite finansinių sunkumų dabar, dar nereiškia, kad jūsų finansinė situacija nepasikeis po pusės metų ir tada galėsite nuvažiuoti prie jūros ir nusipirkti naują suknelę. Visata gali daug ką pasiūlyti ir nuolat pasiūlo naujo galimybių. Tačiau jūs jas ignoruojate. Jūs geriau žinote nei kažkokia visata, kad neturite pinigų ir niekada neturėsite. Nenuostabu, kad taip ir nutinka!
 

4 dalykai, kurie skleidžia turto energiją:

 
  • Švara namuose. Išvalyti koridorių, nes pro duris ateina pinigai į namus. Sutvarkyti kambarius, nes tai vieta, kurioje saugomi pinigai. Išvalyti langus, nes tai vartai į ateitį metafiziniame lygmenyje. Išvalyti tualetą ir vonią, nes pagal fengšui tai yra vieta, kur keliauja pinigai.
 
  • Naudingi ir reikalingi daiktai. Tai yra tie, kurie naudojami bent kartą per metus. Jeigu namie yra daug knygų, kurių dažnai neskaitote, bet gailite išmesti, tada bent kartą per metus reikėtų nuo jų nuvalyti dulkes. Tuomet čia nebus užsistovėjusios energijos.
 
  • Teisingos mintys. Jūs galite tai sau leisti. Ir naują, gražią suknelę, ir atostogas prie jūros, ir naują automobilį. Įsivaizduokite, kad jau viską turite. Vizualizuokite save su nauja suknele, sėdinčia už naujo automobilio vairo ir važiuojančią prie jūros. Pamatysite, ateityje taip ir bus. Esmė yra patikėti tuo ir suteikti visatai galimybę realizuoti svajones.
 
  • Labdara. Turto energija būtinai atsiranda ten, kur yra lygiaverčiai mainai: duoti ir gauti. Jeigu uždirbate pinigus, bet tik juos kaupiate arba leidžiate asmeniniams poreikiams patenkinti, nebus pusiausvyros. Dalį nuo savo pajamų rekomenduojama atidėti kilniems tikslams, pavyzdžiui, paaukoti bažnyčiai ar tiesiog tiems, kuriems jų labiau reikia.

Laikantis šių rekomendacijų galima nustoti spinduliuoti skurto ir pradėti skleisti turto energiją. Netrukus padaugės ir pinigų, ir pagerės gyvenimo sąlygos. Reikėtų suprasti, kad kiekvienas žmogus yra savo likimo šeimininkas ir tik nuo jo paties priklauso, kiek turės materialių gėrybių. Tačiau reikėtų nepamiršti tikrųjų vertybių ir kad žmogus egzistuoja ne tam, kad prikauptų kuo daugiau turto. Siela ir meilė svarbiausia, materialūs dalykai eina iš paskos.