Kartais galima išgirsti sakant, kad mes neturėtume švęsti šv. Valentino dienos vasario 14 dieną, nes turime labai panašią šventę gegužės 13 dieną, kai yra minima deivės Mildos diena. Galbūt galima švęsti ir abi šventes. Juk meilės niekada nebus per daug, o kaip tą padaryti?

 

meilės diena

7 patarimai, kaip švęsti deivės Mildos dieną:

 
  • Praleisti dieną su mėgstamo romantiško filmo ar serialo herojais. Jei to nepadarėte anksčiau, užsiprenumeruokite kurią nors legalią kino platformą ir atsipalaiduokite žiūrėdami mėgstamus filmus ir serialus. Tai gana standartinė galimybė švęsti meilės dieną. Daug įdomiau pabandyti atgaivinti tai, ką matote ekrane. Pavyzdžiui, galite kartu išmokti dainos žodžius ir šokį iš filmo „Purvini šokiai” (angl. „Dirty Dancing”). Kartu patekti į rūmus, kuriuose buvo filmuojami filmai apie imperatorienę Sisi arba persirengti pagrindinių veikėjų filme „Graži Moteris” (angl. „Pretty Woman”) drabužiais. Pasirinkimas yra išties didžiulis.
 
  • Kelionė – staigmena. Meilės dieną pradžiuginkite savo brangiausiąjį geromis naujienomis – kad ketinate kartu atsipalaiduoti. Jūsų sielos draugui daugiau nieko nereikia daryti – juk viską numatėte iš anksto, užsakėte ir sumokėjote. Jums nereikia skristi į Maldyvus ar Dubajų ir išleisti daug pinigų kelionei. Netikėta kelionė į netoliese esantį miestą gali būti viena įsimintiniausių jūsų gyvenimo kartu laikotarpyje.
 
  • Romantiškas žaidimas. Jei nėra galimybės išvykti į kelionę, galite surengti nepamirštamą Mildos dieną savo mieste. Romantiškas žaidimas, kai reikia ieškoti paslėptų daiktų ar užuominų, taip pat yra staigmena mylimam žmogui. Norint sėkmingai atlikti tokį žaidimą, reikia kruopščiai suplanuoti maršrutą, kiekvienai vietai sugalvoti užduotis ir paruošti staigmeną žaidimo pabaigai. Tarpiniai taškai gali būti jūsų mėgstamiausios vietos mieste arba tos, kurios yra jums ypač svarbios. Laimei, gegužė – tai ne vasaris, todėl daugiau laiko lauke tikrai norėsis praleisti ir pasigrožėti gamta. Na, o jei orai Mildos dieną nelepina, galima šį romantiką žaidimą surengti ir namuose, paslėpdami galvosūkius ir staigmenas skirtingose patalpose.
 
  • Kelti iššūkius dviems. Puikus būdas paįvairinti savo santykius yra varžytis dėl kažko smagiai ir lengvabūdiškai. Pavyzdžiui, kas geriausiai nupieš antrosios pusės portretą ar laimės žaidimą, kur pralaimi tas, kuris pirmasis nusijuoks, žiūrėdamas juokingą vaizdo įrašą. Kita sunki užduotis – susikurti sau įvaizdį iš mylimojo drabužių. Galite apklausti savo draugus ir sekėjus socialiniuose tinkluose ir nustatyti, kurio įvaizdis geresnis.
 
  • Atkurti pirmąjį pasimatymą. Jūsų santykiai nebėra nepatogūs, todėl toks pasimatymas bus puiki proga pasilinksminti ir nostalgiškai praleisti laiką. Pradėkite nuo to, kur pirmą kartą susitikote ar papietavote kartu ir pabaigite vakarą, kur pirmiausiai pasibučiavote ar išpažinote vienas kitam savo jausmus. Pirmo pasimatymo scenarijaus atkartojimas yra galimybė vėl nustebinti vienas kitą ir iš vėl įsimylėti.
 
  • Laikytis senovės lietuvių papročių. Deivės Mildos diena neatsiejama nuo žoliavimo, vainikų pynimo ir meilės burtų. Pavyzdžiui, savo sode ar darže galite pasėti žolelių, kurios, kaip tikima, gali padėti pritraukti meilę. Tai tokios žolelės kaip bazilikai, čiobreliai, levandos, raudonėliai, pankoliai. Vienišos merginos ir moterys šią dieną turėtų nusipinti vainiką iš pavasario gėlių ir jį paaukoti meilės deivei, kad netolimoje ateityje sutiktų sau skirtą žmogų ir pan.
 
  • Suorganizuoti vakarėlį (tegul ir virtualų) vienišiems draugams. Meilė nėra tik aistra ir romantika. Gegužės 13-ąją galite švęsti meilę artimųjų ir draugų būryje. Net jei šiandien tokios šventės realioje vietoje nėra labai įmanomos, bet būkite išradingi ir pakvieskite vienišus draugus į virtualų vakarėlį. Galbūt būtent šiame vakarėlyje jūsų draugė ar draugas sutiks tikrą meilę!