Ne visada populiarūs patarimai, kaip suvilioti vyrus, iš tikrųjų pasiteisina. Kai kurie iš tokių būdų yra netgi visiškai kenksmingi.

 

santykiai

Suvilioti jus dominantį vyrą? Kodėl gi ne! Svarbiausia, nesiimti toliau nurodytų veiksmų. Štai keli patarimai, kuriais nereikėtų vadovautis.

 

1- Visada galvoti apie seksą

 

Žinoma, vyrai mėgsta seksą. Tačiau tai tik dalis jų interesų. Jei per dažnai galvojate arba kalbate apie seksą, jūsų partneris galų gale pradės manyti, kad nesate labai įdomus žmogus ir jūsų interesai iš tiesų yra labai riboti.

 

2- Nustebinti netikėtumu

 

Nenuspėjamumas yra gerai, kai santykiai jau užmegzti ir norisi šiek tiek praskaidrinti monotoniją ir į santykius įnešti naujų pikantiškų intrigų. Tačiau, kai dar tik pradeta kelionę link tokių santykių, nuo bet kokių netikėtumų pasistenkite susilaikyti. Antraip greičiausiai jis palaikys isterike.

 

3- Būti kuo įmanoma labiau neprieinamai

 

Tai vienas populiariausių patarimų. Tiesą sakant, tai reliktas iš tų laikų, kai „teisinga mergina” turėjo būti kukli ir korektiška. Jei jums patinka vaikinas, o jam – jūs, nėra prasmės apsimesti nepasiekiamais – tiesiog džiaukitės vienas kitu. Medžiotojo instinktas tėra fikcija ir niekas daugiau.

 

4- Priversti vyrą pavydėti

 

Pavydas ne visada yra gerai, ypač santykiuose, kurie ką tik užsimezgė. Normalus vyras, kai supras, kad žaidžiate su juo žaidimus, jus paprasčiausiai paliks.

 

5- Būti seksualiai

 

Niekas iki šiol tiksliai nežinojo, kas iš tikrųjų yra seksualu: makiažas, šukuosena, drabužiai? Gydytojai teigia, kad moters seksualumo pikas – ovuliacijos laikotarpis. Šiuo laikotarpiu oda tampa lygesnė, akys spindi, balsas plonėja, o visi judesiai byloja, kad moters kūnas pasiruošęs daugintis. Vyrai, žinoma, šį signalą jaučia. Todėl specialių veiksmų imtis nereikia. Tiesiog reikia būti savimi.

 

6- Būti gražiai

 

Žinoma, neturėtumėte būti apsileidusi, bet labai svarbu būti tiesiog tokia, kokia iš tikrųjų esate. Nebent, žinoma, pasidarysite keletą plastinių operacijų ir tiesiogine prasme pakeisite savo išvaizdą. Kuo labiau norite atrodyti gražiai, tuo labiau jūsų pastangos pastebimos, nenatūralios ir visiems akivaizdžiai pastebimos.

 

7- Dėl visko sutikti su vyrais

 

Kad ir kaip vyrams patiktų patriarchatas, jie vis tiek šalia savęs nori matyti moterį su savo nuomone, nes būtent su tokiu žmogumi galės valandų valandas kalbėti apie viską pasaulyje. Būtent už individualumą vyrai ir įsimyli moteris. Šiais laikais itin populiarūs moteriškumo ir moteriškos išminties kursai, kuriuose sakoma, kad moteris buvo sukurti ne būti darbiniu arkliu, o tam, kad įkvėptų vyrą. Dėl to jai visai nereikia dirbti, nes su ja esantis vyras, įkvėptas moters pokyčių, ims kažkokiu būdu uždirbti dvigubai daugiau. Deja, šie patarimai neveikia. Šie patarimai kelia daug abejonių tiek vyrams, tiek moterims. Visi žmonės yra skirtingi ir su savo charakteriais. Kažkam patinka būti namų šeimininke, o kiti neįsivaizduoja gyvenimo be darbo. Be to, vadovaudamasi šiuo patarimu, moteris pradeda būti finansiškai priklausoma nuo vyro, jaučia pareigą, kad pirmiausia turi jį motyvuoti. O jei vyras nepateisina lūkesčių dėl dvigubo atlyginimo, neretai šeimoje kyla konfliktų. Moterys turėtų realiai įvertinti savo galimybes ir neturėtų imtis vaidmens, kuris jai nepriklauso. Jei jums priimtina ir artima tai, ko mokoma tokiose moteriškumo mokyklose, o vyras tai palaiko, galite pabandyti taip gyventi. Jeigu kyla abejonių, geriausia būtų keletą kartų prieš tai pagalvoti.