Kiek daug pasitikėjimo savimi moteris jaučia santykių pradžioje! Vyras dar tik siekia jos palankumo, todėl jo išrinktoji jaučiasi karaliene. Ir tada ji įsimyli.

 

santykiai

Kai taip nutinka, daugelis pastebi, kad vyro susidomėjimas išblėso. Faktas tas, kad jį visada sužavės ta, kurios savigarba išlieka geriausia, nepaisant aplinkybių. Tokios moterys išsiskiria iš minios tų, su kuriais jis galbūt turėjo reikalų anksčiau.

 

Ką daryti, kad neištirptumėte santykiuose su vyru?

 

Pirmiausia atminkite, kad drugeliai pilve nėra lemtingo susitikimo su būsimu sužadėtiniu rodiklis. Kaip tik  priešingai. Taip jūsų kūnas įspėja apie pavojų. Greičiausiai šie santykiai baigsis nusivylimu.

 

Nereikėtų draskytis ir savęs kamuoti, kol vyras kažkaip neparodo savo jausmų. Aukščiausia jausmų apraiška yra pasiūlymas susituokti. Idealiu atveju turėtumėte stengtis neprarasti stabilumo ir tikėjimo savimi iki pat šios akimirkos.

 

Moteris turi suprasti, ar ji nori su šiuo vyru sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius. Pažiūrėkime, kas už to slypi.

 

Kiekvienam vyrui šeimos sukūrimas yra didelė atsakomybė. Ranką ir širdį jis pasiūlo tik įsitikinęs, kad yra pasirengęs investuoti laiką, finansus ir pastangas į santykius su šia moterimi. Daugelis vyrų sąmoningai to vengia, o dar labiau – tikisi progos, kad ji staiga pati pakeis savo nuomones apie vestuves. Kuo anksčiau moteris pradeda dalintis tokiais dalykais su vyru, tuo labiau jam stiprėja noras išeiti.

 

Ką daryti moteriai?

 

Pamirškite namų šeimininkiškus reikalus. Prašykite jo pagabos tik su jumis asmeniškai ir jūsų veikla susijusiais klausimais. Pavyzdžiui, galite paprašyti vyro nueiti pasiimti popierių arba nuvežti į susitikimą su drauge. Pagalvokite, ką dar jis gali padaryti už jus.

 

Pasistenkite jį įtraukti į savo interesų zoną. Tai bus geresnis sprendimas nei nušlifuoti pasimatymai restoranuose ir kiti susitikimai, kai abu esate savo geriausios versijos. Sukurkite savo bendravimą taip, kad „dieną man reikės tavo pagalbos, o vakare man būtų malonu su tavimi susitikti restorane”. Jūsų užduotis šiame santykių etape yra ne ką nors duoti partneriui, o atvirkščiai – maksimaliai pasiimti.

 

Įsimylėjimo stadijoje vyras su moterimi nori praleisti kuo daugiau laiko. Paprastai tai yra savaitgaliai, šventės, vakarai ir atostogos. Šiuo nuostabiu laikotarpiu moteris visur jaučia jo dėmesį. Neskubėkite sutikti su viskuo, ką jis siūlo. Idealiu atveju kažkuriuo metu pasakykite, kad, žinoma, mielai praleistumėte savaitgalį su juo prie jūros, bet, deja, to jums neleidžia aplinkybės – reikia užsidirbti ir daryti karjerą.

 

Tai taip pat puikus jo tikrųjų ketinimų rodiklis. Jei jis rimtai galvoja apie jus, elgsis supratingai ir galbūt net pasiūlys savo pagalbą. O jei jam tiesiog kuriam laikui prireikė sekso žaislo, tuomet iškart suprasite, kad jam nerūpi, su kuo vykti atostogauti, ir jis nėra pasiruošęs gilintis į jūsų pomėgius ir dalyvauti jūsų gyvenime.

 

Būkite tikros – jam tapus jūsų sutuoktiniu, ne kartą ilsėsitės kartu. Tačiau dabar, pradiniame etape, svarbu įtvirtinti jame įprotį atsižvelgti į jūsų aplinkybes ir stengtis jums įtikti.

 

Galima tam prieštarauti ir sakyti, kad visa tai susiję su emocijomis, o, kai jos apima, protingai samprotauti nėra lengva. Pirmiausia nustokite apie jį kalbėti kitiems. Tai darydamos padidinate jo svarbą savo akyse ir, priešingai, pažeminate savo savigarbą. Kad taip nenutiktų, negalvokite ir nekalbėkite apie tai visą laiką, o tuo labiau neįsivaizduokite bendros ateities. Priešingai, dažnai kartokite sau, kad nieko rimto nesitikite. Labai svarbu išlaikyti šaltą protą ir neįsimylėti anksčiau laiko.