Fengšui – tai ne vien tik patarimai apie tai, kaip įsirengti namų interjerą. Senovės kinų išmintis gali būti naudojama ir susikrauti turtus. Vadovaudamiesi šiais patarimais jau po septynių dienų pastebėsite, kad materialinė padėtis pagerėjo.

 

7 patarimai, kaip pritraukti pinigus:

 

pinigai

  • Keiskite požiūrį. Pagal fengšui vienas iš pagrindinių dalykų, kodėl jums nepavyksta praturtėti yra neigiamas požiūris į pinigus ir ateitį. Ar reikia stebėtis, kad toks požiūris nieko ir nepritraukia. Taigi, visų pirma reikėtų pradėti keisti savo požiūrį. Turite nuoširdžiai tikėti, kad visi tie amuletai, užkalbėjimai iš tikrųjų veikia ir gali padėti pritraukti pinigus. Pozityvų mąstymą padeda kurti muzikos, kuri teikia laimę ir džiaugsmą, klausymasis, dėkingumo jausmas, pasivaikščiojimas gamtoje, meditacija ir kiti būdai nuraminti mintis, knygų skaitymas (patariama paskaityti šiek tiek literatūros apie fengšui – tai sustiprins tikėjimą ir padės geriau suprasti šią filosofiją).
 
  • Pasirinkti amuletus ir talismanus. Jais gali būti bet kokie daiktai, kurie yra jums reikšmingi. Amuletas turėtų būti daiktas, kuris kažkaip, kad ir netiesiogiai, sietųsi su turtais. Tai gali būti vaza, dekoratyvinis medelis, monetos iš Tolimosios Azijos, statulėlės ir piešiniai, vaizduojantys graikų turtų dievą Plutą, kinų turto dievą Caišeną arba hinduistų deivę Lakšmę, akmenys (citrinas, žaliasis aventurinas, nefritas, malachitas, kvarcas, rubinas, Tigro akis ir kt.).
 
  • Amuletą laikyti tinkamoje vietoje. Pagal fengšui rekomenduojama amuletus laikyti, pavyzdžiui, ant stalelio prie lovos, ant popierinių sąskaitų viršaus, tarp kompiuterių, šalia pagrindinių namų durų, namų šeimininkų miegamojo kampe.
 
  • Palaikyti švarą namuose. Neužgriozdinti namų nereikalingais daiktais, kurie trukdyti tekėti teigiamų energijų srautams. Namie nelaikyti daiktų, kurie primintų apie jūsų neturtą ir tai, kad šiuo metu negalite kažko turėti. Nemėtykite batų po visus namus, dažniau susitvarkykite darbo stalą, nuvalykite voratinklius ir uždarykite tualetų dangčius.
 
  • Apsirenkite taip, kad pritrauktumėte sėkmę. Graži, tvarkinga ir nauja apranga padeda sudaryti geresnį įspūdį apie jus. Į kišenę galima įsidėti talismaną, kuris padėtų, einant į pokalbį dėl naujo darbo, svarbų susitikimą ir panašiai.
 
  • Bent kartą per metus pasistenkite šiek tiek atnaujinti namus, įsigyti naujų daiktų ir atsikratyti tai, kas nebereikalinga. Galbūt iš pradžių negalėsite visko pakeisti iš pagrindų, todėl pradėkite nuo tokių paprastų dalykų, kaip nauji rankšluosčiai. Pamažu viskas namie atsinaujins ir niekas nebeprimins jūsų seno, vargingo gyvenimo.
 
  • Nebijokite pakeisti savo amuletų ar talismanų, jeigu jie nebeveikia. Tačiau svarbiausia, niekada nenustokite jais tikėję. Fengšui pagrindas yra tikėjimas. Tikėkite, kad amuletai yra veiksmingi, bet nebūtinai tas, kurį jūs naudojate. Nebijokite ieškoti, kol atrasite tai, kas labiausiai tinka konkrečiai jums!