Šiandien daug žmonių tiki nepaprastomis kristalų galiomis. Šis tikėjimas siekia net pirmykštes gentis, senovės Egiptą, Kiniją ir Romą. Kristalas – ne tik žavinga namų puošmena, bet ir įrankis atrasti sielos harmoniją, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir ypatingas dvasines galias.

 

kristalai

12 geriausių gydančių kristalų visiems Zodiako ženklams:

 
 • Karneolis Avinams. Net ir savimi pasitikintys Avinai gali kartais abejoti savimi. Karneolis sustiprina pasitikėjimą savimi, padrąsina, tačiau ramina ir malšina vidinę ugnį. Karneolį geriausia laikyti prie įėjimo durų – lyg priminimą, kad visi gali būti drąsūs.
 
 • Suakmenėję medis Jaučiams. Jaučiai svajoja apie ramų, stabilų ir kupiną malonumų gyvenimą. Gerąją energiją padės išsaugoti suakmenėjęs medis. Rekomenduojama virtuvėje laikyti lėkštę iš prabangaus suakmenėjusio medžio.
 
 • Labradoritas Dvyniams. Šnekūs, žaismingi ir bendraujantys Dvyniai turi daug asmenybės veidų. Labradoritas gali padėti sujungti visas tas vidines asmenybes į vieną. Rekomenduojama laikyti ant kavos staliuko svetainėje – padės subalansuoti energiją namuose ir viduje.
 
 • Raudonasis jaspis Vėžiams. Rūpestingi Vėžiai dažniausiai būna kitiems, bet tik ne savo atžvilgiu. Jie linkę užsidaryti savyje ir slėpti emocijas. Raudonasis jaspis padės išlįsti iš kiauto ir primins, kad reikia pasirūpinti savimi. Rekomenduojama laikyti vonioje šalia makiažo ir kitų grožio priemonių kaip priminimą sau, kad reikia nepamiršti rūpintis savimi.
 
 • Piritas Liūtams. Kūrybingi ir karališki Liūtai linkę viską dramatizuoti, o piritas gali padėti atkurti dvasios pusiausvyrą. Akmenėlį rekomenduojama laikyti ant darbo stalo – suteiks pasitikėjimo savimi ir padės pasiekti geresnių darbo rezultatų.
 
 • Žaliasis apofilitas Mergelėms. Mergelėms patinka padėti kitiems. Žaliasis apofilitas padeda sustiprinti jo globėjiškas savybes. Akmenėlį galima padėti šalia kambarinio augalo vazono ar pamerktų gėlių vazas.
 
 • Sodalitas Svarstyklėms. Svarstyklių diplomatinius gebėjimus padės sustiprinti sodalitas. Jis taip pat suteiks išminties, autentiškumo ir padės priimti gerus sprendimus. Rekomenduojama laikyti valgomajame – padės sukurti harmoniją namuose.
 
 • Citrinas Skorpionams. Šio ženklo atstovai turi didelių svajonių ir magnetizmo, pritraukti juos į gyvenimą. Citrinas padeda ne tik pritraukti gausą, kur jos labiausiai reikia, bet ir padeda atrasti vidinę pusiausvyrą ir nuraminti sielą. Citriną rekomenduojama laikyti ant darbo stalo, virtuvės palangės, kad sugertų neigiamą energiją.
 
 • Medžio agatas Šauliams. Nuotykių mėgėjams Šauliams šis akmuo gali padėti neprarasti gyvenimo džiaugsmo ir entuziazmo. Akmuo turi unikalų ryšį su Žemės energija ir padeda įžeminti laisvos dvasios intuiciją. Akmenėlį rekomenduojama padėti lentynoje tarp kelionių knygų ir žurnalų.
 
 • Granatas Ožiaragiams. Šio ženklo atstovams nereikia priminti, kad reikia dirbti, tačiau net ir jiems būna beviltiškumo akimirkų, todėl tada rekomenduojama naudoti granatą. Jis mažina nerimą ir suteikia energijos. Granatą geriausia laikyti darbo vietoje.
 
 • Ametistas Vandeniams. Lakios vaizduotės šio ženklo atstovai kupini inovatyvių idėjų, tačiau neretai per daug skrajojantys padebesiuose, kad pavyktų jas įgyvendinti. Jiems rekomenduojama įsigyti ametistą– akmenį, kuris nutiesia tiltą tarp kūno ir proto, suteikia vidinės stiprybės ir ramybės. Geriausia laikyti miegamajame.
 
 • Akvamarinas Žuvims. Žuvys yra gyduoliai, svajokliai ir mistikai. Šio ženklo atstovams reikia kristalų, kurie padėtų nusiraminti. Toks ir yra akvamarinas. Akmenėlį galima įdėti į vonią prieš maudynes.