Nuo seniausių laikų žmonės bando paaiškinti stebuklingus dalykus, kurie egzistuoja mūsų planetoje. Dauguma tokių dalykų gali būti paaiškinti moksliškai. Tačiau yra keletas fenomenalių reiškinių, kuriais sunku patikėti.

 

biminis

 

7 keisti dalykai, kurių negali paaiškinti mokslas:

 
  • Biminio kelias. 1930 metais amerikiečių aiškiaregys Edgaras Cayce’as teigė, kad 1968 arba 1969 metais dingusio Atlantidos miesto griuvėsiai bus rasti Biminyje. 1968 metų rugsėjį šiaurės Biminiui priklausančioje jūroje buvo rastos tvarkingai sudėti kalkakmenio blokai. Nuo tada šie blokai vadinami Biminio keliu. Vieni mano, kad tai yra žymios civilizacijos liekanos, kiti, kad blokai susidarė natūraliai dėl gilėjančio jūros dugno.
 
  • Šokių maras. 1518 metų liepa, Strasbūras. Ponia Troffea pradėjo šokti ir negalėjo nustoti. Po savaitės kartu su ja šoko jau 34 žmonės. Po mėnesio šokėjų skaičius padidėjo iki kelių šimtų. Žmonės šoko be sustojimo. Apie 400 žmonių mirė nuo pervargimo, širdies priepuolių ir insultų. Šis fenomenas neturi mokslinio paaiškinimo.
 
  • Andrew Carlssinas. 2003 metais FBI sulaikė vyrą ir apkaltino jį sukčiavimo biržų rinkoje. Turėdamas tik 800 JAV dolerių vyras per 126 rizikingus sandorius uždirbo 350 mln. JAV dolerių. Sulaikytas Andrew sakė, kad gavo informacijos iš ateities. Vyras teigė, kad atvyko iš 2256 metų su laiko mašina. Kažkas sumokėjo milijono dolerių užstatą už jį ir Andrew Carlssinas vėl paslaptingai dingo.
 
  • Verdanti upė. Vaikystėje berrniukas vardu Andrés Ruzo dažnai girdėdavo iš savo tėvo legendą, kuri tiesiogine žodžio prasme išvirdavo savo priešus. Vaikas svajojo kada nors rasti šią upę. Užaugęs jis tapo geologu, paprašė vietinio šamano tapti jo gidu ir šią upę atrado 2011 metais. Vandens temperatūra upėja buvo apie 86 ℃. Neįtikėtina yra tai, kad ši upė yra maždaug 700 km toliau nei artimiausias ugnikalnis.
 
  • Po vandeniu esantys Jonagunio griuvėsiai. 1986 metais nardytojai buvo netoli Jonagunio salos, Japonijoje, rado terasinius darinius. Povandeniniai statiniai rasti didžiulėmis grupėmis ir buvo maždaug kaip penkių aukštų namas. Šioje vietoje rasti daiktai parodė, kad čia kadaise gyveno žmonės. Tačiau mokslininkai nėra tikri dėl šių povandeninių piramidžių kilmės. Jei jas tikrai pastatė žmonės, tai jie turėjo gyventi prieš ledynmetį ir turėti pažangią civilizaciją.
 
  • Žemės drebėjimų šviesos. Ryškios šviesos, atsirandančios po žemės drebėjimų, yra laikomos vienu paslaptingiausių fenomenu. Nuo 1600 metų yra 65 patvirtintų atvejų apie švytėjimą po seisminio aktyvumo. Tačiau tikimybė pamatyti šias šviesas yra nedidelė. Švytėjimą sukuria tik 0,5 % žemės drebėjimų. Jokia tai paaiškinanti teorija iki šiol nebuvo patvirtinta.
 
  • Povandeninis vandenynas. Mokslininkai rado gigantišką vandens rezervuarą 600 km giliau Žemės paviršiaus. Rezervuaras yra maždaug 2,7 mlrd. metų senumo. Jo tūris keletą kartų didesnis nei pasaulio vandenyno. Šis atradimas paskatino naujos teorijos atsiradimą. Pasaulio vandenynas greičiausiai atsirado, todėl, kad povandeninis vandenynas išsiveržė į paviršių, o ne atvirškčiai kaip buvo manoma iki šiol.