Spalva – tai gyvoji energija, tačiau mūsų pasąmonė supranta tik nedidelę jos dalį. Spalvos lemia mūsų mintis, sveikatą, nuotaiką ir veiksmus. Neveltui parduotuvėse ir restoranuose vyrauja tam tikros spalvos.Kai kurie atspalviai skatina pirkti, todėl jais dekoruojamas parduotuvių interjeras, kiti – atpalaiduoja ir kelia apetitą, tokie sąmoningai parenkami maitinimo įstaigose. Magijoje taip pat didelę įtaką turi spalvų pasirinkimas. Spalva gali vilioti arba kelti pasibjaurėjimą. Būrėjai ypač svarbu suprasti, kad kai kurios spalvos gali padidinti burtų efektyvumą. Prisiminkite, kad sėkmę pritraukia įvairios krištolo dirbinių, žvakių, aprangos ir gyvenamojo būsto spalvos.

 

Purpurinė spalva skatina dvasinį tobulėjimą, ramina. Magiška violetinė spalva simbolizuoja dvasingumą, pagarbą, išmintį, regėjimą, orumą, apsivalymą, laisvę, intuiciją ir gerovę, skatina psichinį ir dvasinį gijimą.

 

Indigo spalva simbolizuoja „trečiąją akį“ ir reiškia beveik tą patį, ką ir purpurinė spalva. Ši spalva tinka, jei norima sumažinti baimę ir įtampą.

 

Mėlyna spalva ramina ir stiprina emocinius ryšius. Spalva simbolizuoja gylį, pokyčius, mėnulio energiją ir dvasinius dalykus.

 

Raudona spalva naudojama burtuose, siekiant prišaukti meilę. Ši spalva simbolizuoja jėgą, ištikimybę, meilę ir seksą.

 

Geltona spalva padeda pritraukti naujas idėjas, simbolizuoja kūrybingumą, mąstymą, saulės energiją ir intelektą.

 

Juoda spalva sugeria neigiamą energiją, užbaigia vieną situaciją ir pradeda kitą. Tai nakties spalva.

 

Oranžinė spalva padeda pasiekti tikslą. Ji simbolizuoja sėkmę ir saulės energiją.

 

Pilka spalva sugeria neigiamą energiją ir sukuria neutralią aplinką, simbolizuoja ramybę, atidumą, neutralumą, mėnulio energiją.

 

Balta spalva gali būti naudojama visuose burtuose. Balta spalva simbolizuoja tyrumą, painius dalykus, mėnulio energiją. Balta spalva viską jungia.