Tikriausiai visiems pasitaiko, kartais pamesti kokį nors daiktą ir jo visur ieškoti, bet nerasti. Tada labai norėtųsi turėti paranormalių galių, kuriomis būtų įmanoma sužinoti, kur ieškomas daiktas padėtas. Ar galima aiškiaregystės išmokti vienareikšmiškai atsakyti sunku, tačiau kodėl nepabandyti?

 

Ezoterinių prekių parduotuvėse galima įsigyti švytuoklę. Kaip švytuoklę galima naudoti bet kokį daiktą, pakabintą ant siūlo ar virvelės. Tada visatai pasakyti, kuri kryptis vertikaliai ar horizontaliai, prieš ar pagal  laikrodžio rodyklę reikš „Taip“, o kuri „Ne“. Tada nurimti, atsisėsti prie stalo, alkūnę padėti ant stalo, paimti švytuoklę ir užduoti klausimus, į kuriuos ji galėtų atsakyti tik taip arba ne. Pavyzdžiui, „ar mano mobilusis telefonas yra namuose?“, „ar jis yra miegamajame?“ ir panašius klausimus, kol sužinosite, kur jis yra. Tačiau jeigu pasąmonė nežino, kur yra daiktas, švytuoklė gali nepadėti.

 

Rasti daiktą padeda ne logika, o jutimai, todėl dažnai padeda vaikščiojimas po vietą, kurioje galėjo būti pamestas daiktas. Ten, kur daiktas yra, žmogus gali pajusti fizinius pojūčius: šaltį, drebulį, jausmą, kad kažkas traukia į save. Svarbiausia ir sudėtingiausia dalis, taikant šį metodą, yra išjungti racionalų mąstymą.

 

Gali padėti meditacija, kurios metu sau užduodami klausimai apie pamestą daiktą ir kur jis gali būti. Tikslų atsakymą savo mintyse po kurio laiko įmanoma išgirsti arba išvysti.

 

Kai kurie aiškiaregiai yra taip gerai įvaldę sapnų programavimo metodiką, kad supranta, kur yra pamestas daiktas miegodami arba geba paklausti savęs iš ateities, kur konkretus daiktas yra paslėptas. Jeigu pamesto daikto vis tiek nepavyksta rasti, galite kreiptis į patyrusį parapsichologą ir kitą kartą daiktus visada pasidėti ten, kur yra jų vieta.