Jūsų vyras dažnai sako: „Ne šią naktį, brangioji!“. Jausmas, kai tave atstumia – ne iš maloniausių. Svarbiausia šioje situacijoje išlikti ramioms ir neskubėti kelti panikos. Gali būti, kad tai nereiškia, kad jo jausmai atšalo. Taigi, kas gesina vyrų aistrą?

 

7 dalykai, kurie gesina vyrų aistrą:

 

seksas

  • Nuovargis po sunkios dienos. Jausdamas didelį stresą dieną, grįžęs namo gali net nepastebėti, kad antroji pusė pasiilgo ir troško jo dėmesio. Tokiu atveju tai reikia pasakyti aiškiai. Be to, reikėtų pagalvoti, kokia atpalaiduojančia veikla galite kartu užsiimti. Tinka bet kokia veikla, kuri padeda sumažinti stresą: nuo kartu geriamos arbatos iki masažo ir maudynių putų vonioje. Svarbiausia, kad tai darytumėte kartu.

 

  • Vaikai. Suderinti motinos ir žmonos vaidmenis gali būti sudėtinga. Bus paprasčiau, jei laikysitės tam tikrų taisyklių. Išmokykite vaikus, kad prieš ateidami į miegamąjį visada pasibelstų ir svarbiausia – pasakykite vaikams, kad jų mama ir tėtis turi šiek tiek pabūti kartu ir jie labai norėtų, kad niekas jiems netrukdytų.

 

  • Kompiuteriniai žaidimai. Tai dažnai nutinka. Šeimos santykių specialistų nuomone, labai svarbu rasti laiko kasdien, kurį skirtumėte išimtinai vienas kitam. Svarbu kartu aptarti, ko nereikėtų daryti, pavyzdžiui, kad nenorėtumėte, kad jis praleistų visą savaitgalį, prilipęs prie kompiuterio ekrano, žaisdamas žaidimus.

 

 

  • Originalumo ir spontaniškumo trūkumas. Bent retkarčiais galima vaikus išsiųsti pas senelius, apsirengti taip, lyg ruoštumėtės karštam pasimatymui, kuris baigsis, pavyzdžiui, ant virtuvės stalo. Visai kaip senais gerai laikais…

 

  • Kompleksai. Ne tik moterys kremtasi dėl išvaizdos. Galbūt jūsų išrinktasis kompleksuoja dėlto, kad priaugo svorio. Gerai, kad jis rūpinasi tuo, kaip atrodo, bet reikėtų jam leisti suprasti, kad jums jis vis tiek atrodo patrauklus ir yra geidžiamas.

 

  • Nesaikingas pornografinių filmų žiūrėjimas. Ne, tai nereiškia, kad jam neberūpite. Tačiau vaizdų įvairovė ekrane gali sumažinti vyro lytinį potraukį ir net sukelti erekcijos sutrikimų. Jeigu jis vis daugiau laiko praleidžia, žiūrėdamas filmus, pažymėtus „S“ ženklu, atėjo laikas su juo pasikalbėti. Gali prireikti net seksologo konsultacijos.

 

  • Rūpesčiai, nerimas dėl darbo. Gera mintis susikurti taisyklę, kad grįžus namus išjungsite mobiliuosius telefonus ir nesinešite darbo namo. Nieko nenutiks, jei elektroninį paštą pasitikrinsite rytą.