Gero seksualinio gyvenimo, kaip naudojamos papildomos stimuliuojančios priemonės, privalumų aibė. Teigiama, kad pradėjus naudoti sekso žaislus pagerės santykiai su partneriu, imsite labiau mylėti ir mažiau kritikuoti savo kūną, pagerės fizinė, psichinė ir emocinė savijauta. Taigi, sekso žaislų naudojimas žada kur kas daugiau negu tik didesnis skaičius orgazmų. Tačiau yra nemažai žmonių, kurie vengia išbandyti papildomą stimuliaciją miegamajame garantuojančias priemones, o visai be reikalo. Pirmas dalykas, ką jiems reikėtų padaryti – tai atsikratyti mitų apie sekso žaislus!

 

seksas

3 mitai apie sekso žaisliukus:

 
  • Sekso žaislai miegamojo užsiėmimus padarys mažiau intymius. Suprantama, kad naujovės gąsdina, griauna rutiną ir atrodo, kad dabar jau tikrai viskas bus blogiau. Tačiau teisybė yra ta, kad sekso žaislų įtraukimas į seksualinį gyvenimą iš tiesų pagerina seksualinius santykius ir intymumą. Padidėjęs susijaudinimas gali padidinti ir libido (norą mylėtis), todėl mylėsitės dažniau. Jeigu atrodo, kad kas nors yra per daug agresyvus, visada galima rinktis iš mažesnių sekso žaislų, pavyzdžiui, galima rinktis piršto dydžio vibratorius. Jų būna tokių mažų, kad būtų galima mūvėti ant piršto, bet jie yra ir pakankamai galingi, kad galėtų intensyviai  stimuliuoti klitorį suteikti moteriai orgazmą.
 
  • Sekso žaislai yra tiems, kurių partneriai negali jų patenkinti natūraliu būdu. Ne, tai netiesa. Tačiau tai dažnai kelia susirūpinimą, ypač tarp vyrų heteroseksualiuose santykiuose. Statistinė moteris daug sunkiau patiria orgazmą negu vyras. Jeigu įprastų lytinių santykių nepakanka, kad moteris pasiektų didįjį orgazmą, reikia papildomai skirti laiko ir pastangų moters pasitenkinimui. Vibratoriai ir klitorio stimuliatoriai yra specialiai sukurti tam, kad moterims būtų lengviau patirti orgazmą. Ir nors vyras vis tiek gali patenkinti moterį prisilietimais, glamonėmis ir varpos įsiskverbimu į makštį, tačiau papildomai naudojamas klitorio stimuliatorius, padės tai pasiekti greičiau ir galbūt net patirti orgazmą vienu metu. Sekso žaislų turėjimas taip pat gali padėti atsipalaiduoti mylintis. Žinojimas, kad vis tiek galėsite patirti orgazmą, leidžia atsipalaiduoti ir net labiau mėgautis intymiomis akimirkomis su partneriu. Daugumai porų tai yra labai svarbu. Kartais gali užtekti vien minties, kad spintelėje šalia lovos guli vibratorius, kad būtų lengviau patirti orgazmą tradiciniu būdu, kai vyras įeina į moterį. Net jei abu partneriai naudoja sekso žaislus, jie vis tiek gali kartu patirti malonumą ir orgazmą, vien būdami šalia, lytėdami ir žiūrėdami vienas kitam į akis.
 
  • Sekso žaislai skirti tik dėl sekso pamišusiems jauniems žmonėms, kurių hormonai siaučia. Pardavimų rodikliai rodo, kad sekso žaislai tampa vis labiau populiarūs tarp paties įvairiausio amžiaus ir socialinės padėties žmonių. Gali būti, kad sekso žaislų naudojimas yra dar labiau paplitęs negu manoma, nes apklausose apie intymaus gyvenimo įpročius sutinka dalyvauti tikrai ne visi. Sekso žaislai iš tiesų gali tapti tuo naudingesni, kuo daugiau mums metų. Jie padeda paįvairinti lytinių santykių rutiną. Be to, kūnams senstant, neretai sulėtėja kraujotaka, kuri atsakinga už vyro erekciją ir tiek vyrų, tiek moterų pojūčius genitalijų srityje. Yra sekso žaislų, kurie gali padėti šiais atvejais (pavyzdžiui, penio arba makšties pompa). Pastarieji sekso žaislai suaktyvina kraujo tekėjimą šiose srityje. Be to, nereikėtų tikėti mitu, kad dėl kažkokių priežasčių (pavyzdžiui, senėjimo) nebegalite turėti gero, karšto ir aistringo lytinio gyvenimo! Svarbiausia yra įvertinti, ar esate patenkinti esamais lytiniais santykiais su dabartiniu partneriu ir, jei ne, imtis reikalingų veiksmų. Sekso žaislai gali būti puiki išeitis. Svariausia yra būti atviriems, sąžiningiems ir kartu paieškoti būdų, kaip būtų galima pagerinti situaciją. Nusprendus, kad sekso žaislai gali padėti, reikėtų rasti tokius, kuriuos naudoti abudu galėtumėte lovoje be diskomforto. Galbūt pirmą kartą bandyti sekso žaislą nedrąsu, tačiau supratus, kokį malonumą jie gali teikti ir kaip jie gali pagerinti intymų gyvenimą, ateityje tampa drąsiau ir norisi išbandyti vis daugiau ir daugiau…