Vasarą, dažniau nei kitais metų laikais, žmonės yra linkę laužyti nusistovėjusias taisykles, labiau trokšta laisvės ir nepriklausomybės bei kur kas dažniau ignoruoja proto balsą, o klausosi, ką sako širdis. Saulėtos dienos, jūros bangos ir smėlis skatina užsimiršti, labiau atsipalaiduoti, būti žaismingesniems, nerūpestingesniems ir jaunatviškesniems, nesvarbu, kiek metų rodo pasas. Tačiau tam, kad vasaros romanas sukeltų tik teigiamus jausmus ir paliktų tik gražius prisiminimus, reikėtų pasinaudoti keliais patarimais!

 

meile

6 patarimai, kaip prisikviesti meilę vasarą:

 

  • Pasiųsti mintį visatai. Viskas prasideda tada, kai pareiškiate savo norus ir ketinimus. Todėl savo darbo kalendoriuje ties liepos ir rugpjūčio mėnesiais (tada daugelis planuoja vasaros atostogas) didelėmis raudonomis raidėmis galima įrašyti: VASAROS ROMANAS. Tai ir bus pirmasis simbolis gestas visatai, sakantis: „Tuojau į mano gyvenimą ateis šilti jausmai, esu jai pasiruošęs ir atviras vasaros meilei“.

 

  • Nusiteikti meilei. Tą gali padėti padaryti įvairios dvasinės praktikos: meditacija, malda, vizualizacija, svajojimas apie karštą ir aistringą meilės romaną, ypatingą žmogų, kurį sutiksite vasarą ir kuris su jumis elgsis, lyg būtumėte deivė. Tokiai nuotaikai sukurti rekomenduojama daugiau žiūrėti filmų apie įsimylėjėlius vasarą, klausytis įkvepiančios muzikos, galvoti apie savo mėgstamiausią vasarinės meilės scenarijų ir pajusti, kokius jausmus tokios mintys pažadina.

 

  • Vasarą meilę vertinti kaip tam tikrą dvasinę patirtį. Pagrindinė vasaros romanų mintis yra labai budistiška: jokių įsipareigojimų, žinojimas, kad kažkada viskas baigsis ir pan. Tačiau iki tol reikia pasistengti patirti kuo įmanoma daugiau džiaugsmo, aistros, jaudulio, naujų patirčių. Nereikėtų kurti tolimų ateities planų ar svajoti, kaip žengsite kartu prie altoriaus. Reikia tiesiog mylėti atvira širdimi be jokių įsipareigojimų ir žinant, kad vieną dieną viskas baigsis.

 

  • Suprasti, kad esate verti daug meilės. Vasarą laikas yra labai ribotas, todėl, norint pasimėgauti meile, reikia būti atviriems, nebijoti pasielgti spontaniškai, nebandyti pakeisti savo naujo išrinktojo, stengtis nesikabinėti dėl niekų ir nebūti tokiems išrankiems, kaip kitu metų laikų vaikštant į pasimatymus ir renkantis potencialų partnerį visam gyvenimui. Vasarą per daug mąstyti, atidėlioti ir viską per daug rimtai vertinti nėra gera mintis, nes kitaip galite ir likti, nepatyrę paties nuostabiausio meilės romano šią vasarą.

 

  • Leisti būti sau spontaniškiems. Jeigu parastai esate linkę viską planuoti, organizuoti, rimtai ir atsakingai ieškoti meilės, vasarą išnaudokite kaip galimybę kiek labiau atsipalaiduoti. Leiskite sau bent dabar kartais pasielgti spontaniškai, atsisakyti planų viską gyvenime sukontroliuoti ir pasiduokite natūraliai ir neklystančiai gyvenimo tėkmei. Mokykitės plaukti pasroviui.

 

  • Nustoti kabinėtis prie smulkmenų. Labai sunku atsikratyti išankstinio nusistatymo, kokia turėtų būti ideali antroji pusė. Dauguma moterų net stengiasi kiekvieną pažįstamą vyrą, kuris rodo joms dėmesį, žūtbūt „pritempti“ prie įsivaizduojamo idealo. Niekada taip nereikėtų daryti, o vasarą, jeigu norint patirti svaiginantį meilės romaną – ypač!