Vaiduokliai – tai yra energijos forma, kuri patenka į elektromagnetinių bangų spektrą. Jų skleidžiamus garsus galima išgirsti radijo bangomis. Vaiduoklių medžiotojai naudoja specialią garso dėžę, kuri įrašo anapusinio pasaulio balsus. Radijo bangomis galima susisiekti su kitos dimensijos būtybėmis arba mirusiųjų žmonių sielomis. Įdomu, kad kai kurie žmonės gali girdėti vaiduoklių keliamą triukšmą, skleidžiamą radijo bangomis, dėl unikalių klausos savybių ir anapusinio pasaulio būtybių noro.

 

radijas

Nežemiškos kilmės balsai dažniausiai radijo bangomis perduodami iš penktosios dimensijos, kurioje egzistuoja dvasios energijos pavidalu. Jų balsus radijo bangos atsitiktinai perduoda visoje visatoje, nes penktoji dimensija yra už mums įprastų laiko ir erdvės rėmų. Tačiau dvasių noras ir žmogaus mintis gali nukreipti šiuos garsus į tuos, kurie juos nori išgirsti. Tie, kurie tuo tiki stipriausiai, turi didžiausią tikimybę išgirsti šiuos balsus iš anapusinio pasaulio.

 

5 šiurpiausi pasaulyje neaiškios kilmės įrašai:

 
  • JAV kosmoso agentūra „NASA“ įrašė galbūt realų nežemiškos kilmės signalą kosmoso erdvėje. Audio signalas radijo bangomis buvo užfiksuotas per „Cassini“ misiją, kai 2004 metais „Cassini“ erdvėlaivis skrido pro Saturno žiedus. Garsai skamba lyg ateivių erdvėlaivis. Tačiau mokslininkai negali nei patvirtinti, nei paneigti, ar tai tiesa, ar pramanas.
 
  • „Seti“ radijo teleskopas aptiko nežemiško proto apraiškas beribėje visatos erdvėje. 1997 metai „Seti“ teleskopu pagautas signalas gali būti vienas iš geriausių įrodymų apie nežemiškų civilizacijų egzistavimą. Šį siaurajuostį radijo signalą aptiko Jerry R. Ehmanas, dirbdamas su „The Big Ear“ radijo teleskopu Ohajo valstijoje (JAV). Signalas tęsėsi 37 sekundes ir buvo paleistas į Žemę iš vienos, kaip įsivaizduojama, tuščiausios vietos kosmoso erdvėje. Mokslininkai negali paaiškinti, kas sukėlė šį signalą vietoje, kur nėra planetų, saulės sistemų ir pan. Vienintelis atsakymas, kuris ateina į galvą – šiuos garsus galėjo skleisti erdvėlaivis.
 
  • Nepaaiškinamos kilmės garsai Kolorado valstijoje (JAV) prieš Žemės drebėjimą. Šiuos garsus 2011 metų rugpjūčio 22 dieną įrašė du žygeiviai prieš Žemės drebėjimą Kolorade. Žemės drebėjimas tada buvo 5,4 balų pagal Richterio skalę. Atrodo, kad garsai sklinda įvairiomis kryptimis, nerasta nė pėdsako šaltinio, kuris tuos garsus skleidžia. Atrodo, kad garsai sklinda tiesiai virš galvos arba iš po žemių.
 
  • Anneliese Michel egzorcizmas. Anneliese Michel buvo vokietė katalikė. Kalbama, kad ją buvo apsėdę demonai, todėl jai buvo atliktas ne vienas egzorcizmo seansas. Siaubo filmai „Emilės Rouz egzorcizmas“, „Requiem“ ir „Anneliese: The Exorcist Tapes“  yra paremti tikra šios moters istorija. Iki šiol taip ir nebuvo atsakytas klausimas, ar ji iš tikrųjų buvo apsėsta.
 
  • JAV nepilotuojamų skrydžių programos „Voyager“ įrašyti paslaptingi Jupiterio garsai. Jeigu kosmose nėra garso, tuomet tampa nebeaišku, kas apskritai yra garsas. Įrašai Jupiterio atmosferoje tiktų įtempto siužeto siaubo filmui. Saulės vėjo ir planetos magnetosferos pakrautos elektromagnetinės dalelės sukelia tuos šiurpius garsus.
 

PASPAUDĘ ČIA galite paklausyti visų penkių šiurpiausių, neaiškios kilmės garsų.

 

Garsas yra stipri visatos jėga. Jautrūs žmonės jaučia daugiau ir stipresnių vibracijų. Garsai naudojami meditacijoje, mene, bendravimui. Mes esame nuolat apgaubti begalės garsų. Kai kurie iš jų yra labai keisti ir nepaaiškinami.