Saulės užtemimai yra vienas paslaptingiausių gamtos reiškinių. Net jei daugelis pasaulio gyventojų jų nemato, jų poveikis jaučiamas net atokiausiuose Žemės kampeliuose. Tikima, kad jie žymi kokius nors pasaulio arba asmeninius pokyčius.

užtemimas

 

Astrologai aiškina, kad Saulės užtemimai neišvengiamai pakeičia mūsų gyvenimus. Po jų mes niekada nebebūsime tokie, kokie buvome prieš ją. Niekada nebeatsidursime tokioje situacijoje, kokioje buvome. Kai užtemimas patenka į kokį nors Zodiako ženklą, galima nuspėti, kokias gyvenimo sritis jis labiausiai paveiks. Pavyzdžiui, jeigu Saulės užtemimas patenka į kokio nors Zodiako ženklo septintąjį būstą (santuokos ir partnerystės), galima tikėtis netikėtų likimo posūkių šiose srityse. Saulės užtemimas tarsi bando parodyti, kad reikia progresuoti, žengti pirmyn ir nebegrįžti į seniai praėjusias dienas.

 

Saulės užtemimai įvyksta visame pasaulyje vidutiniškai keturis kartus per metus. 2016 metais du užtemimai įvyks rugsėjo mėnesį (rugsėjo 1 ir 16 dieną). Rugsėjo 1-ąją bus Saulės, o rugsėjo 16-ąją – Mėnulio užtemimas. Be to, visiškas Saulė užtemimas įvyko kovo 9 ir pusšešėlinis Mėnulio užtemimas kovo 23-ąją ir rugpjūčio 16-ąją. Nė vienas iš šių Saulės ir Mėnulio užtemimų nebuvo matomi Lietuvoje. Paskutinis visiškas Saulės užtemimas Lietuvoje įvyko 1954 metų birželio 30 dieną. Astronomai teigia, kad Lietuvoje jų nebus visą XXI-ąjį amžių.

 

2016 metų rugsėjo 1-osios Saulės užtemimas įvyko Mergelės ženkle ir maksimalią fazę Lietuvos laiku pasiekė 12 valandą ir 8 minutės. Šią dieną nereikėtų labai nustebti, kad kai kurie žmonės gali greičiau nei paprastai įsižeisti, supykti, nusiminti ir tapti piktdžiugiškais. Tie, kurie turi polinkį į pykčio priepuolius, turėtų stengtis išlikti sąmoningiems ir galvoti prieš ką nors sakant arba imantis kokių nors veiksmų. Būtų geriausia, jei šiomis dienomis vengtumėte rizikingai elgtis ir negatyvumo. Sunkus darbas, ypač fizinis, sportas arba mankšta, darbas prie intensyvaus projekto, gali padėti išvaikyti blogas mintis ir išgyventi šį emociškai sunkų laikotarpį.

 

Kiekvienas žmogus pajunta tam tikrus asmeninius pokyčius, vykstant Saulės ir Mėnulio užtemimus. Kartais jie gali būti dideli, kartais tokie maži, kad vos pastebimi. Vieniems tas poveikis bus nežymus, bet kitiems gali pakeisti visą gyvenimą. Tik laikas parodys, ką likimas mums yra paruošęs.

 

Kai kurie žmonės šiuo metu gali norėti labiau viską analizuoti, atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę, tačiau toks perdėtas visko analizavimas gali tapti manija. Staiga jie gali pasijusti visiškai išsekę. Taigi, jei pastebėjote, kad per daug jautriai reaguojate į menkiausias detales, pasistenkite rasti daugiau laiko poilsiui ir ramiam atsipalaidavimui.

 

Kai kuriuos žmones užtemimai gali nuteikti pozityviai ir jį gali pamatyti pasaulį kitaip, nei regėjo iki šiol. Jie gali iš naujo atrasti viltį ir gyvenimo džiaugsmą ir juo pasidalyti su kitais. Matydami, kokį poveikį jie gali daryti kitiems žmonėms, jie dar labiau džiaugiasi, kad gali kažkam praskaidrinti dieną, jei ne gyvenimą.