Šiandien daug žmonių tiki, kad juos nuolat stebi ir saugo angelai sargai ir, ištikus pavojus, skuba į pagalbą. Yra net įvairių praktikų, kurios padeda užmegzti ryšį su šiais dvasiniais gyvenimo palydovais. Norint užmegzti ryšį su jais, visų pirma, reikia „įsižeminti“. Angelologai pataria nukreipti savo dėmesį į kūną ir pajusti akimirką „čia ir dabar“. Tikslas: sukaupti mentalines energijas ir išlikti susitelkus. Patekus į išsilaisvinimo būseną, kurioje atsikratoma nerimo ir negatyvumo ir randama besąlygiška meilė. Visa tai padeda suderinti paties žmogaus ir jo angelo sargo vibracijas. Padidintoje sąmoningumo būsenoje galima išgirsti angelą sargą, kalbantį su jumis per intuiciją.

 

angelai

Užmegzti kontaktą su angelais galima grupinių meditacijų metu, kai atliekami paprasti ritualai (uždegamos žvakės, smilkalai, skambinama varpais, grojama muzika, kalbamos maldos ir kartojamos afirmacijos). Angelologai gali kreiptis į visas keturias puses ir giedoti užkalbėjimus arba psalmes, kad pakviestų kiekvieną angelą vardu. Kokiu paros metu ritualas atliekamas taip pat yra svarbu. Viduramžiais tokiuose ritualuose buvo naudojamos varlės ir kardai, tačiau šiuolaikiniai angelologai koncentruoja dėmesį tik į minčių sužadinimą, asmens savijautą ir harmoniją, kad užmegztų kontaktą su būtybėmis ir kito pasaulio.

 

5 patarimai, kaip užmegzti ryšį su savo angelu sargu:

 

  • Atkreipti dėmesį į fizinę aplinką ir savo reakciją į ją. Kartais angelai sargai su mumis bendrauja per fizinius pojūčius, todėl nereikia nieko ypatingo daryti, tiesiog stebėti, kaip jaučiatės. Pavyzdžiui, jeigu be jokios aiškios priežasties pašiurpsta oda arba jeigu aplanko jausmas, kad kambaryje be jūsų dar kažkas yra – tai gali būti ženklai, kad angelas sargas bando užmegzti kontaktą su jumis.

 

  • Medituoti ir paprašyti angelo sargo, kad jis jums apsireikštų. Angelai sargai su mumis kontaktuoja iš kitos dimensijos, todėl gali reikėti šiek tiek laiko, kol jų žinutės ateina iki mūsų. Meditacija padeda suderinti laikus ir susisiekti su angelu sargu, sustiprina mūsų pačių vibracijas ir leidžia pasiekti aukštesnes sritis. Meditacijos metu tiesiog paprašyti angelo, kad jis duotų jums ženklą. Jis atsakys iš karto arba po kažkiek laiko, priklausomai nuo to, kada jūs būsite pasiruošęs priimti tokias žinutes.

 

  • Stebėti pasikartojančius skaičius ar kitus ženklus savo gyvenamoje aplinkoje. Jeigu dažnai pastebite skaičių 11:11 (gali būti ir kitoks skaičius) – tai reiškia, kad angelas sargas bando su jumis užmegzti ryšį, atsiųsti žinią iš kitos dimensijos. Kuo dažniau pasikartoja skaičiai, ypač jei tarp jų yra vienetų, tuo stipresnis ryšys tarp jūsų ir angelo sargo. Tuomet reikia išmokti sulėtinti tempą ir atkreipti dėmesį į tuos ženklus, kurie gali pranešti kažką svarbaus.

 

  • Paprašyti savo angelo sargo aplankyti sapnuose. Angelai mėgsta perduoti žinias per sapnus, nes sapno metu mes patenkame į kitą realybę ir nebelieka jokių kasdieninio gyvenimo trukdžių. Kūno poilsio fazės su mumis lengviau kontaktuoti. Todėl prieš eidami miegoti, tiesiog paprašykite jų aplankyti sapnuose ir pasistenkite viską, ką atsimenate, užsirašyti iš karto po tai, kai pabusite.

 

  • Kalbėti angelo maldas. Įdomu, kad angelai nėra linkę kištis į žmonių gyvenimus, nebent Žemės gyventojai specialiai jų to paprašo. Patys jie įsikiša tik išimtinais atvejais, pavyzdžiui, tada, kai jų globotiniui gresia mirtinas pavojus. Susiekti su angelu sargu gali padėti dvasinis vadovas. Svarbiausia atsiminti, kad angelai sargai nori jums padėti, todėl nereikėtų drovėtis prašyti jų pagalbos, kai labiausiai to reikia.