Prieš daugiau nei 10 metų Didžiosios Britanijos mieste Kente paslaptingai pradėjo dingti vaikai iš pramogų parko. Ant kojų buvo sukelta policija, tačiau paslapties jiems nepavyko išsiaiškinti. Netrukus viena ezoterikė pareiškė, kad ji žino, kur yra vaikai. Anot jos, viename iš pramogų parko veidrodžių yra durys, vedadančios į anapusinį pasaulį.

 

Mes gyvename ir mąstome tarsi trimatėje erdvėje, kurioje viskas yra matuojama pagal aukštį, plotį ir ilgį. Mes žinome, kad viena dimensija yra begalinė, ištisinė linija. Galime lengvai įsivaizduoti dvi dimensijas: sub-erdvę arba gretimą erdvę ir galime matyti tris įprastines dimensijas aplink mus. Tačiau net akademinis mokslas pripažįsta, kad yra daugiau dimensijų.

 

Šiuolaikinis fizikos mokslas aiškina stygų teoriją, kurią labai sunku suprasti, tačiau kuri pripažįsta kitų dimensijų egzistavimą. Erdvėje gali būti iki 26 dimensijų, tačiau ne visos iš jų yra matomos. Mokslininkai jas bando atrasti eksperimenuodami. Jeigu ketvirtoji ir kitos dimensijos egzistuoja, tai reiškia, kad egzistuoja paralelinis pasaulis, rašoma tinklalapyje pravda.ru.

 

Duris į paralelinį pasaulį gali atverti žaibas, nes jis turi milžinišką energiją. Anomalijas tyrinėjančio „Fenomeno“ komiteto narė Irina Cariova pasakojo, kad kartą trys draugai išvyko žvejoti netoli Sankt Peterburgo. Kelyje į automobilį trenkė žaibas, todėl jis nuvirto į griovį ir atsitrenkė į pušį. Prie kelio draugai pamatė trobelę, kurios anksčiau nebuvo pastebėję. Trobelėje gyveno senutė, kuri vaikinus pakvietė į vidų, pavalgydino ir leido pernakvoti ant grindų. Kitą rytą draugai atsibudo, gulintys ant žolės. Jokios trobelės nebuvo matyti. Sudaužytas automobilis buvo toje pačioje vietoje. Tai nėra vienintelis atvejis: dažnai galima išgirsti žmonių liudijimus apie nematomas kliūtis, permatomas sienas. Mokslininkų tikslas yra įgyvendinti teleportaciją realybėje.