„Kaip aš galiu būti protingas? Man mūsų meilė buvo viskas ir tu buvai mano visas gyvenimas. Nėra labai malonu suprasti, kad tau tai tebuvo trumpas epizodas“, – romane „Dažytas vualis“ sakė V. Somerseto Moemo personažas. Ir iš tiesų – meilė nežeidžia tol, kol neatsiranda slaptų romanų. Nepaisant to, kai kurie meilužiai teigia, esantys laimingi. Jų vaizduotę kaitina mintys apie tai, kad gali būti užklupti netinkamoje vietoje ar, kad apie jų santykius netrukus sužinos. Tačiau, ar iš tikrųjų įmanoma būti visiškai laimingiems, žinant, kad kažką tai skaudina? Daugelis tikriausiai susimąsto, kad reikėtų tokius santykius nutraukti, bet dėl vienokių ar kitokių priežasčių nesiryžta…

 

meilužė

Romanas su vedusiu vyru arba ištekėjusia moterimi dažniausiai būna patys kebliausi ir neaiškiausi santykiai gyvenime. Tokie santykiai palaužia, žlugdo, suteikia blogą reputaciją. Gyvenimas tampa nebemielas. Daugelis tą žino, bet vis tiek pasiduoda mylimojo kerams.

 

Nė viena moteris nesvajoja tapti meiluže. Nebent – apie trumpą meilės romaną, flirtą su vedusiu vyru. Įsimylėti jos neketina. Tačiau meilė ateina neprašyta. Dažniausiai tiek abipusė, tiek vienpusė meilė baigiasi taip pat – reikia gydytis sudaužytą širdį.

 

Psichologų nuomone, nutraukti intymius santykius su vedusiu vyru, gali būti net sunkiau negu su vienišu. Taip yra dėl daugelio priežasčių. Dažnai vedę vyrai meilužėms dovanoja brangias dovanas, duoda pinigų. Viso to atsisakyti gali būti sudėtinga. Kai išsiskiria susituokusi pora, turtas padalinamas per pusę. Kai išsiskiria meilužė su vedusiu vyru, jai tenka pasitraukti tuščiomis rankomis.

 

Meilužių santykiai yra kitokie. Jie susitinka tik tada, kai gali ir nori, bet trumpam. Visada mato tik pačią gražiausią asmenybės pusę. Priešingai nei sutuoktiniai, kartu jie būna labai trumpai, todėl nespėja vienas kitam atsibosti. Santykiai visada primena medaus mėnesį. Nutraukti juos ir grįžti į niūrią ir pilką kasdienybę, gali būti labai sunku.

 

Meilužiai privalo susitaikyti su tuo, kad nėra vieninteliai savo mylimiesiems. Galbūt kiekvieną naktį jie yra neištikimi su savo žmonomis ar vyrais.

 

Susituokę žmonės jaučiasi vienas kitam įsipareigoję. Žmona ir vyras gali nesutarti, bet jie vis tiek dažniausiai lieka kartu. Nesvarbu, kad seksas su meilužiu yra kur kas aistringesnis, tačiau palikti jaukų šeimos lizdelį daugelis nesiryžta.

 

Žmogus, kuris apgaudinėja savo sutuoktinį, yra nevertas pagarbos. Net jei nutinka taip, kad jis nusprendžia nutraukti santykius su oficialia žmona ar vyru ir sukurti šeimą su meiluže ar meilužiu, visada lieka labai didelė tikimybė, kad jis ar ji išduos dar kartą. Paprasčiausiai tokiam žmogui ištikimybė nėra šventas dalykas. Tik labai nedaugelis geba ir nori iš tiesų pasikeisti.

 

Kai kurios moterys negali paaiškinti, kodėl visada įsimyli tik vedusius ir įsipareigojusius vyrus. Nereikėtų pradėti galvoti, kad tokia jų karma (likimas). Joms praverstų apsilankyti pas santykių specialistą ar psichologą. Gali būti, kad už to slypi kur kas didesnės ir rimtesnės problemos, kurias būtina spręsti. Taip pat galima pradėti daugiau laiko leisti tarp vienišų žmonių, užsiregistruoti į pažinčių klubą ar panašiai.

 

5 patarimai, kaip nutraukti santykius su meilužiu:

 
  • Įsimylėti kitą, geriausia – nesusituokusį ir niekam neįsipareigojusį. Įdomu, kad daugelis moterų savo meilužiams būna labai ištikimos. Tačiau tą patį pasakyti apie vyrus, kurie vedę susiranda meilužę, negalima. Norėdamos išsilaisvinti iš slegiančių santykių, moterys turėtų tapti atviresnės naujoms pažintims. Sunku nutraukti santykius, kai meilė dar nesibaigė. Tą padaryti lengviau, kai atsiranda kitas dominantis asmuo.
 
  • Pradėti reikalauti dovanų ir pinigų. Moterys, kurios niekada nieko neprašė, turėtų pradėti reikalauti, o tos, kurios prašė, turėtų prašyti dar daugiau. Iš pradžių meilužis sutiks su keliamais reikalavimais, bet paskui jie pradės erzinti ir santykiai pradės braškėti. Be to, taip jos galės būti tikros, kad skyrybų atveju neliks be nieko.
 
  • Pradėti leisti daugiau laiko kartu. Stengtis suorganizuoti ilgesnius pasimatymus. Susitinkant tik retkarčiais, parodoma tik gražiausioji asmenybės pusė. Reikėtų pabandyti praleisti kartu keletą dienų. Tada atsiskleis tikrasis žmogaus charakteris, kuris greičiausiai nustebins ir nuvils. Atkreipti dėmesį į visas nemalonias smulkmenas ir ieškoti priežasčių konfliktams.
 
  • Parodyti savo blogąją pusę. Pradėti skųstis, verkti, šaukti, išreikšti savo lūkesčius. Kitaip tariant, elgtis taip, kaip įprastuose santykiuose. Netrukus meilužis nebeatrodys toks nuostabus ir nepakartojamas. Bus sunku patikėti, kaip apskritai buvo galima pamilti tokį žmogų.
 
  • Labiau mylėti save. Paklausti savęs, kodėl yra tenkinamasi trupiniais, kai galima turėti viską? Nuolatos priminti sau, kad kiekvienas žmogus yra vertas meilės, tikrų, šiltų santykių be jokių apgaulių ir intrigų.