Oda aplink akis yra labai plona ir jautri. Joje pasirodo pirmieji senėjimo požymiai. Oda tampa nebe tokia elastinga, dažnai kamuoja patinimas, atsiranda smulkių raukšlelių, tamsių ratilų. Todėl šiai veido sričiai reikėtų skirti ypatingą dėmesį.

 

5 natūralios kaukės, kurios padės pašalinti smulkias raukšleles aplink akis:

 

kaukės

  • Petražolių ir bulvių kaukė. Reikės: šaukšto šviežių petražolių, bulvės ir šaukšto bet kokio augalinio aliejaus. Visų pirma paruošti petražolių nuovirą: šaukštą smulkintų žalumynų užpilti 0,5 l verdančio vandens. Palikti, kad pritrauktų, nukošti. Bulvę sutarkuoti ir sumaišyti su 2 šaukštais petražolių nuoviro ir aliejumi. Masę uždėti ant marlės ir dėti ant užmerktų akių. Po 15 minučių nuplauti. Kaukę rekomenduojama dėti kiekvieną vakarą prieš miegą.
 
  • Kaukė iš beržų lapų. Reikės: šviežių beržų lapų. Saują beržų lapų užpilti 240 ml šalto vandens, palikti pritraukti 8 minutes ir nukošti. Tinktūroje sudrėkinti marlę ir uždėti ant akių 15 minučių.
 
  • Kaukė su alyvuogių aliejumi. Reikės:šaukšto alyvuogių aliejaus, vitamino E kapsulės (arba citrinų sulčių). Aliejų sumaišyti arba su kapsulės turiniu arba 5 – 6 lašais citrinų sulčių. Tepti kaukę paakių srityje, patapšnoti su švelnia servetėle ir atlikti lengvą paakių srities masažą. Tada su leduku nuvalyti aliejaus perteklių nuo išorinio iki vidinio kampučio. Patepti drėkinančiu kremu.
 
  • Avižų ir medaus kaukė. Reikės: medaus, avižinių miltų, kiaušinio baltymo. Sumaišyti šaukštą medaus su avižiniais miltais, sudėti plaktą kiaušinio baltymą. Tepti odą aplink akis ir palaikyti, kol išdžius. Nuplauti su šiltu vandeniu.
 
  • Kaukė iš bulvių. Reikės: bulvės, 2 šaukštelio virinto pieno, 2 šaukštelių miltų. Bulvę sutarkuoti, sumaišyti su miltais ir pienu. Kaukę tepti akių srityje ir palaikyti 15 minučių. Po to nuplauti šaltu vandeniu ir patepti drėkinančiu kremu.