Kartais visi pasineriame į praeities prisiminimus. Vienų dalykų gailimės, kiti mus skaudina, trečius mielai pakartotume… Rugpjūčio 28-rugsėjo 3 d. trys Zodiako ženklai negalės nustoti galvoti apie buvusius mylimuosius. Kas gi neatsispirs svajoms apie buvusius santykius?

 

Beautiful,Througtful,Young,Woman,Thinks,Of,Her,Ideal,Boyfriend,ManDvyniai

 

Dvyniai visuomet buvo svajokliai. Jie praieties prisiminimuose randa paguodą ir nusiraminimą, nes dažniausiai prisimena tai, kas buvo gražu ir gera. Šią savaitę dauguma tokių prisiminimų bus susiję su buvusia meile. Prisiminimai užplūs staiga ir netikėtai, juos sužadins aplinkiniai kvapai, garsai. Nejučia atsidursite kitoje vietoje ir kitame laike. Tai bus visai malonu, nesvarbu, kaip baigėsi buvę santykiai, mintyse atkursite tai, kas buvo gražiausia, ir dar kartą viską išgyvensite.

 

Svarstyklės

   

Kartais geriau žmones prisiminti tokius, kokie kadaise buvo, o ne kokie yra šiandien. Taip elgiasi Svarstyklės prisimindamos nenusisekusius romantiškus santykius. Jos siekia išsaugoti tą gražų pirminį įspūdį, kurį kadaise paliko mylėtas žmogus. Šią savaitę pagausite save kur kas dažniau nei įprastai prisimenant ir analizuojant buvusius santykius. Iš vienos pusės tai gali slėgti, kelti praradimo jausmą, melancholiją. Svarstyklės lengvai pasiduoda emocijoms. Kita vertus, tokia apžvalga gali būti vertinga kuriant santykius dabartyje.

 

Vandenis

   

Nesvarbu, jeigu buvę santykiai nutrūko visai nedraugiškai ir kažkada tai privertė iškęsti daug skausmo. Šią savaitę viską prisiminsite su šypsena ir net dėkingumu. Juk mūsų patirtys mus pavertė tuo, kas esame šiandien. Sako, skausmingos pamokos pačios vertingiausios. Taigi prisimindami buvusius mylimuosius Vandeniai jiems atleis už tai, dėl ko vis dar laikė pyktį, ir padėkos likimui už suteiktas galimybes. Dar kartą išgyvenę praieties įvykius pasijusite visiškai laisvi.

 

Autorius Jūratė Survilė