Sausio 9-15 d. ore tvyros meilės energija. Galima tikėtis romantiškų pažinčių arba esamų santykių sužibėjimo iš naujo, taip pat aistringų nuotykių. Ypatinga sėkmė meilės fronte šią savaitę lydės tris Zodiako ženklus.

 

 The,Hands,Of,Women,And,Men,Are,The,Heart,Shape

Jautis

 

Jaučiai niekuomet neturėjo problemų sužavėti priešingos lyties atstovus. Jie nebijo būti atstumti, lengvai flirtuoja, galbūt tai ir atneša sėkmę meilės srityje. Juk ne veltui juos globoja meilės planeta Venera. Ši savaitė Jaučiams padovanos visą kalną romantikos. Tikėtina nauja daug žadanti pažintis ir greičiausiai ji įvyks darbe arba internete. Su tuo žmogumi iš karto atrasite labai daug bendrumų, tarsi būtumėte pažįstami ilgus metus. Jūsų visiškai nedomins trumpalaikis nuotykis ar eilinis paflirtavimas. Iš šių santykių norėsite gauti viską ir tai tikrai įmanoma. Nauja meilė laukia už kampo!

   

Šaulys

 

Kai nustoji vaikytis, tai savaime ateina. Ši gyvenimo tiesa pasitvirtins visu 100 proc. Šauliai nustos specialiai ieškoti gyvenimo meilės. Jie supras, kad tai juos daro pernelyg pažeidžiamus, jau per daug kartų atvėrė širdį tiems, kas to neįvertino… Neįtikėtina, bet būtent toks savotiškas rankų nuleidimas atneš didžiulę sėkmę ir šio Zodiako ženklo atstovai pagaliau sutiks tikrąją gyvenimo meilę. Visos anksčiau įdėtos pastangos pagaliau atsipirks su kaupu. Naujai sutiktas ir į širdį kritęs žmogus įsilies į jūsų gyvenimą tarsi galingiausia audra – viską supurtanti ir sukurianti naują realybę. Laimei, kur kas geresnę!

   

Vandenis

 

Vandenių situacija panaši į Šaulių. Jie labai trokšta mylėti ir būti mylimi, tačiau jau pavargo nuo ieškojimų ir nusivylimų. Todėl šią savaitę bandys užsidaryti saugiame kiaute ir tausoti savo emocijas. Toks sumanymas nepavyks, mat meilės energija jus supurtys iš pagrindų! Kai partnerio neturintys Vandeniai pagaliau susitaikys su vienišių etikete, likimas jiems iškrės pokštą. Meilės frontas keisis radikaliai – čia sužibės karščiausia aistra ir tyriausi jausmai. Į jūsų širdį pasibeldęs žmogus bus tikras užsispyrėlis ir drąsuolis – tik toks ir galėtų įveikti šarvus, kuriuos spėjo pradėti lipdyti Vandeniai. Naujai sužibę santykiai bus labai unikalūs, kupini nuoširdumo ir originalumo. Juk būtent tai ir žavi šio Zodiako ženklo atstovus.