Kad ir kaip norėtume, jog gyvenimas būtų kupinas vien džiaugsmo, jis yra margas ir susideda iš pakilimų bei nuosmukių. Tai – it kelionė amerikietiškais kalneliais. Šią savaitę teks patirti tą sunkiąją kelionės dalį, ypač trims Zodiako ženklams. Kas jie?

 

JautisMystical,Zodiac,Signs,From,The,Energy.,Neon,Blue,Color,Geometric

 

Iš tiesų šiam laikotarpiui ruošėtės jau kurį laiką ir tą nujautėte. Tarsi tyliai kaupėte energiją kažkam, kas jos pareikalaus labai daug. Labiausiai tikėtina, kad iškilę rūpesčiai bus susiję su romantiškais santykiais. Antrąją pusę teks išvysti netikėtoje šviesoje. Laimei, intuityviai žinosite, kaip geriausia elgtis susiklosčiusioje situacijoje, viskas tarsi savaime kris į reikiamas vietas. Visgi lengva nebus. Pramerkti mylimam žmogui akis ir parodyti, į kokią bedugnę jis ritasi, galėsite tik jūs. Ar tam bus noro ir jėgų, priklausys nuo to, kaip susidorosite su savo emocijomis.

 

Vėžys

 

Patys aiškiai matysite, kad viską aplink griaunate, bet tai jums atrodys būtent tai, ką ir reikia daryti. Bandysite atsikratyti visų iki šiol su savimi besigabentų naštų, toksiškų santykių, nemotyvuojančių ir jokios vertės nenešančių susitarimų… Tarsi mėginsite užversti vieną didelį gyvenimo skyrių ir viską pradėti nuo švaraus lapo. Aplinkiniai jūsų nepalaikys, bet jums tai mažai rūpės, trokšite, kad visi paliktų jus ramybėje. Parodysite save visai iš kitos ir daugumai labai netikėtos pusės. Švelnus, jautrus, šeimyniškas žmogus šią savaitę pasitrauks į šešėlį ir užleis vietą tūžmingam kovotojui.

 

Skorpionas

 

Ilgą laiką rūpinotės kitais duodami jiems daugiau nei gaunate atgal. Šią savaitę rimtai paklausite savęs, dėl ko visa tai darote, jeigu nesulaukiate net menkiausio dėkingumo. Nuspręsite nebeeikvoti energijos kitiems ir atsigręšite į save. Tiems, kurie naudojosi jūsų gerumu, tai gali būti rimtas ir sunkiai suvokiamas smūgis. Jie bandys įrodyti, kad elgiatės neapgalvotai, neteisingai, gal net egoistiškai. Visgi jūs nesate kvailiai ir sugebėsite suprasti, kas šioje situacijoje teisus. Tik atsargiai, nesielkite pernelyg drastiškai ir destruktyviai. Kils pagunda pasiduoti įniršiui, kerštui, bet tai anksčiau ar vėliau atsigręžtų prieš jus pačius.

 

Autorius Jūratė Survilė