Horoscope,Compatibility.,Loving,Couple,On,Beach,And,Zodiac,Wheel

Ši savaitė bus labai palanki tiems, kurie yra įsimylėję, sukūrę darnius romantiškus santykius. Jausmai sužydės dar gražesnėmis spalvomis! Meilės srityje gegužės 8-14 d. ypač seksis trims Zodiako ženklams. Atrodys, kad jie pagaliau gavo tai, ko jaučiasi nusipelnę. Ką apdovanos Kupidonas?

 

Jautis

 

Šią savaitę Venera bus Vėžio ženkle ir tai Jaučiams padės kurti sėkmingą magišką meilės pasaulį. Nesvarbu, kas vyktų aplinkui, šio Zodiako ženklo atstovai kartu su savo romantiškais partneriais turės slaptą savo kampelį, kur žydės gražiausios emocijos ir liepsnos karščiausios aistros. Tai – jūsų sielos, meilės ir džiaugsmo namai. Jausite, kad kartu su antrąja puse galite įveikti bet ką. Sunkumai (jei tokių pasitaikys) jus tik dar labiau suvienys. Bus juntamas ypač stiprus dvasinis bendrumas. Jeigu tie Jaučiai, kurie dar neturi mylimo žmogaus, šią savaitę tokį sutiks, labai tikėtina, kad tai bus santykiai visam gyvenimui.

 

Vėžys

 

Viskas klostysis ramiai ir nuspėjamai – taip, kaip ir patinka šeimyniškiems Vėžiams. Šią savaitę juos itin trauks namai, savas jaukus kampelis. Čia bus saugumo, komforto, meilės uostas. Panašiai jausis ir romantiškas partneris, todėl drauge savame būste jausitės it du burkuojantys paukšteliai. Užsdarysite rožiniame meilės burbule ir šią savaitę jums mažai rūpės, kas vyksta aplinkui. Šiuo metu nesinorės nieko ypatingo, tiesiog paprastai leisti laiką drauge. Palankus metas romantiškoms atostogoms, tik be įspūdingų nuotykių, o su ramiu atpalaiduojančiu poilsiu.

 

Vandenis

 

Gegužės 8-14 d. Vandeniai tarsi bus stumiami išbandyti tai, ko dar niekada nedarė. Jeigu į tai įsitrauks ir antroji pusė, neabejotinai laukia įspūdingi nuotykiai. Tikėtina, kad galite visiškai neplanuotai leistis į iššūkių kupiną, bet labai smagią kelionę. O gal išbandysite kažką ekstremalaus, kas pakutens visas nervų galūnėles. Vienaip ar kitaip, šią savaitę netrūks emocijų ir naujų potyrių. Savaitės gale negalėsite patikėti, kokių neįtikėtinų dalykų per ją patyrėte. Geriausia, kad tai darysite kartu su mylimu žmogumi ir tai labai sustiprins jūsų tarpusavio ryšį. Gali būti, kad tai bus postūmis žengti į naują etapą jūsų santykiuose…

 

Autorius Jūratė Survilė