Zodiac,Signs,Inside,Of,Horoscope,Circle,Astrology,And,Horoscopes,Concept

Balandžio 17-23 d. daugumai bus itin užimta savaitė. Nemažai žmonių pagaliau pajudės iš sąstingio, imsis ryžtingai įgyvendinti planų bei svajonių. Bus daug subtilių ženklų aplinkoje, kurie padės judėti tikslo link, jeigu tik mokėsite juos skaityti. Žvaigždės ypatingai palankios bus 3 Zodiako ženklams. Kas tie laimingieji?

 

Avinas

 

Šią savaitę Avinai sulauks labai daug palaikymo ir meilės iš supančios aplinkos. Rodos, trumpam tapiste superherojumi. Pasinaudokite šia palankia situacija, dabar galite pasikloti gerą pamatą ateičiai. Pajusite, jog pagaliau ima atsipirkti praeityje įdėtos pastangos. Šią savaitę gebėsite nusipurtyti bet kokių negatyvių dalykų – jie nutekės tarsi vanduo nuo žąsies. Labai palanki savaitė karjeroje, tikėtinas palypėjimas aukštyn.

 

Jautis

 

Ateina Jaučių sezonas ir jau dabar jie tai pajus labai aiškiai. Praeityje padarėte keletą klaidų, praleidote vieną kitą reikšmingą progą, bet dabar iš naujo susiimsite ir aplinkiniams įrodysite, kokie stiprūs ir sumanūs iš tiesų esate. Išmušė jūsų valanda! Pajusite, kad užplūsta tiek fizinė, tiek dvasinė energija. Svarbiausia visa tai nukreipti tinkama linkme ir pakilsite it Saulė. Kai kuriems žmonėms tai nepatiks, jie net gali bandyti kaišioti jums pagalius į ratus, tačiau Jaučiams šiuo metu tokios niekingos pastangos tekels šypseną ir nepadarys jokios žalos.

 

Žuvys

 

Paskutinės savaitės Žuvims buvo nelengvos emociškai. Ir taip jautrioms asmenybėms teko gerokai supurtyti savo vidinį pasaulį. Pagaliau ateina ramybę atnešianti pertrauka. Gyvenime įsivyraus harmonija ir laimė. Nesvarbu, su kuo į akistatą teks stoti šią savaitę, jau turite pakankamai mentalinės pusiausvyros ir emocinės stiprybės, kad viską narsiai atlaikytumėte. Būsite labiau pasitikintys savimi nei įprastai ir kartą paragavę šio malonaus pasitikėjimo skonio nenorėsite jo paleisti ir ateityje. Šį pokytį pastebės ir aplinkiniai. Juos įkvėpsite ir būsite pozityviu pavyzdžiu.

 

Autorius Jūratė Survilė