Vos prieš pusantro mėnesio sūnaus susilaukusi grupės „Naujos pupytės“ įkūrėja Oksana Pikul – Jasaitienė pirmą kartą ryžosi įsileisti filmavimo kameras į savo prabangius namus Vilniaus pakraštyje.

 

Oksana Pikul

 

Šį pirmadienio vakarą 20.20 val. LNK laidoje „Nuo… Iki…“ visuomet veikli ir dažnai seksualiausia Lietuvos moterimi vadinama Oksana pasirodys gerokai pasikeitusi.

 

Oksana Pikul

 

Per nėštumą Oksana Pikul – Jasaitienė priaugo net  24 kilogramus. „Nėštumo metu dievinau sūrį. Pačioje pradžioje, kaip ir daugeliui moterų, patiko marinuoti pomidoriukai, agurkėliai, o marinatą gėriau kaip kompotą“, – juokiasi dainininkė.

 

Oksana Pikul

 

Nedidelio ūgio, smulkaus sudėjimo dainininkei jau nukrito keturiolika kilogramų, tad numesti liko dar dešimt.  „Kol kas nesilaikau dietų, nes krūtimi maitinu sūnų ir man svarbiausia jo gerovė“, – tikina Oksana. Atlikėja priduria, kad netgi jei nepavyks atgauti buvusių formų, ji neatmeta galimybės pasinaudoti plastikos chirurgų pagalba.

 

Oksana Pikul

 

Oksana Pikul – Jasaitienė jau netrukus iškeliaus į Siciliją, kur vienoje krepšinio komandoje žaidžia jos vyras Simas Jasaitis. Vos prieš pusmetį Oksana žadėjo neaukoti savo karjeros ir populiarumo dėl santuokos, ji tikino viską suderinsianti. Vis dėlto gimus sūnui Dominykui dainininkė pakeitė savo nuomonę.

 

„Metus ketinu dirbti tik mama ir žmona. Tiek laiko tikrai manęs nematysite ant scenos“, – sako Oksana.