Jau įsibėgėjęs populiariausias TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ savo gerbėjams negaili netikėtų staigmenų. Praėjusį sekmadienį prie šou dalyvių prisijungė net dvi žinomos moterys – buvusi merginų grupės „Kitokios“ narė Oksana ir socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė. Pastaroji sudalyvavusi pliusų ir minusų vakare susidūrė su dideliu išbandymu – neslėpiant išsakyti visą savo nuomonę apie kitus dalyvius.

 

adu37 (1 of 1) (Small)

 

Ketvirtadienio vakarą televizijos žiūrovų laukia projekto „2 Barai“ dienoraštis, kuriame paaiškės komanda, kuri šią savaitę dirbdama baruose surinko mažesnę apyvartą. Pralaimėjusios komandos laukia pliusų ir minusų vakaras, vienam iš dalyvių nulemsiantis kovą dėl išlikimo realybės šou.

 

adu38 (1 of 1) (Small)

 

Šis iššūkis itin sudėtingas pasirodė „2 Barai“ naujokei, gražuolei M. Šalčiūtei. Visuomenės dėmesio centre esanti žinoma mergina atviravo – išsakyti neigiamą nuomonę ir uždėti vienam iš dalyvių minusą – itin sunku. Tiesa, pati M. Šalčiūtė iš kitų dalyvių minusų sulaukti negalėjo – turi neliečiamybę.

 

adu40 (1 of 1) (Small)

 

Šiandienos dienoraštyje atsiskleis ir kitos, ne ką mažiau intriguojančios įvykių linijos. Panašu, kad Meda ir Ieva nebegali suderinti savo skirtumų, o anksčiau itin taikus Kristupas išsakys nepasitenkinimą naujokės Oksanos darbu.

 

adu43 (1 of 1) (Small)

 

Kodėl pliusų ir minusų vakaras tapo tokiu dideliu iššūkiu M. Šalčiūtei? Ar Ievos antipatijos Medai priežastis – gražuolis Martin? Kodėl Oksana neįtiko Kristupui? Visi atsakymai – šiandien, 21.00 val. „2 Barai“ dienoraštyje.

 

adu52 (1 of 1) (Small)

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba dvylika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukos – Karolio Bakūno