Šiuolaikinės, žavios ir veiklios, moterys kiekvieną dieną turi daug reikalų nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro. Todėl nieko nuostabaus, kad dauguma dailiosios lyties atstovių mėgsta talpias, dideles rankines, kuriose telpa visi daiktai, kurių gali prireikti dieną. Tačiau kraunantis rankinę galima lengvai prarasti saiką ir tada nešulys bus toks sunkus, kad gali net kilti laikysenos, stuburo problemų. Rekomenduojama labai gerai apgalvoti, kokie daiktai yra reikalingiausi, be ko negalėtumėte išeiti iš namų.

 

rankine

15 daiktų, kurie turėtų būti moters rankinėje:

 

 • Drėkinamasis kremas. Daugelio odos problemų būtų galima išvengti, jeigu moterys naudotų pakankamai drėkinamojo kremo. Kremas apsaugo odą nuo sauso oro viduje, prasidėjus šildymo sezonui arba, kai įjungti oro kondicionieriai, nuo žvarbaus vėjo, sniego, lietaus ir net oro taršos lauke. Tad rankinėje visada atsirasti vietos konkrečiam odos tipui tinkančiam kremui.

 

 • Blakstienų tušas. Dauguma moterų, ko gero, kasdien nenaudoja labai daug makiažo priemonių. Tačiau nepasidažiusios tušu blakstienų reta išeina iš namų. Todėl rankinėje turėtų būti buteliukas tušo, kad dieną galėtumėte pakoreguoti blakstienų išvaizdą ir visada atrodytumėte žvali ir pailsėjusi.

 

 • Telefonas. Šiandien be telefono – kaip be rankų. Bet kuriuo paros metu gali prireikti paskambinti, atsiliepti į skambučius, rasti informacijos internete ir pan.

 

 • Įkroviklis. Telefonų baterija laiko ribotą laiką, todėl kad neliktumėte visai be ryšio, turėtumėte nešiotis ir įkroviklį. Pasikrauti telefoną galima daugelyje vietų: nuo biuro iki kavinių ar net tarpmiestinių autobusų.

 

 • Ausinės. Muzikos klausymas atpalaiduoja, padeda atsiriboti nuo išorinio pasaulio triukšmo. Be to, per ausines galima klausytis audio knygų (nereikės nešiotis storų ir nepatogių popierinių tomų). Klausytis muzikos ar knygų per ausines galima praktiškai bet kada ir bet kur, radus laisvą minutę. Pavyzdžiui, kavinėje gurkšnojant kavą…

 

 • Planšetinis arba nešiojamas kompiuteris. Be telefono taip pat labai reikalingas ir kompaktiškas kompiuteris – daugelio pagrindinis darbo įrankis. Niekada negalite žinoti, kada prireiks atrašyti į elektroninius laiškus, patikrinti informaciją, pabaigti pradėtus darbus ir pan.

 

 • USB atmintukas. Laikykite jį prie namų raktų. Atmintuke galima saugoti svarbių dokumentų kopijas, kai keliaujate arba rengiate prezentaciją ne darbo vietoje.

 

 • Saulės akiniai. Saulės akinių prireikia ne tik vasarą, bet ir bet kuriuo kitu metų laikų. Niekada negalite žinoti, kada iš debesies išlįs saulutė ir pradės akinti. Akis reikia saugoti nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių.

 

 • Būtiniausių vaistų dėžutė. Tiesiog dėl viso pikto. Galbūt vaistų ir neprireiks, bet jei pasidarys negera, nereikės kankintis be jų.

 

 • Kramtomoji guma arba mėtiniai ledinukai. Dauguma žmonių nori, kad jų burnos kvapas visada būtų gaivus. Išsivalyti dantų ne visada yra galimybė, todėl tada gali padėti gaivi kramtomoji guma ar ledinukas.

 

 • Buteliukas vandens. Visi žino, kad per dieną reikia išgerti 8 stiklines vandens. Tai padaryti bus lengviau, kai visada vandens turėsite po ranka (kitaip tariant, rankinėje).

 

 • Užkandis. Ne visada būna laiko papietauti. Todėl tada labai praverčia užkandžiai, kurių turėtų visada būti rankinėje. Jeigu sveikais ir skaniais užkandžiais pasirūpinsite iš anksto, gali būti, kad net pavyks atsispirti pagundai nusipirkti šokoladinį batonėlį ar saldžių bandelių.

 

 • Veido valymo servetėlės. Dienos pabaigoje nėra nieko geriau negu nusivalyti makiažą ir patepti veidą drėkinamuoju kremu.

 

 • Antibakterinė rankų želė. Jeigu naudojatės viešojo transporto paslaugomis, jums būtinai reikės valomosios rankų želė, kad rankos būtų švarios net tada, kai nėra galimybės jų nusiplauti su vandeniu ir muilu. Rekomenduojama rinktis rankų želę, kurioje yra vitamino E, kuris apsaugo odą nuo išsausėjimo.

 

 • Dėmių valymo pieštukas. Jis gali išgelbėti dieną nuo gėdos, kai ant marškinių užsipilsite kavos. Galite net išgelbėti kitą, kolegą ar viršininką, kai nėra galimybės grįžti namo ir persirengti švariais drabužiais. Jie bus amžinai dėkingi!