Šiomis dienomis, kai internete gausu skirtingų elektroninių baldų parduotuvių, gali būti labai sunku atskirti kokybiškas nuo tų, kurios kokybės trūkumą mėgina kompensuoti iššaukiančiomis, dėmesį atkreipiančiomis reklamomis. Lovos, sofos, staliukai ir kiti baldai paveikslėliuose atrodo idealiai, nes nuotraukos apdorojamos retušavimo programomis, tačiau juos užsisakius, realus vaizdas gali būti nė iš tolo nepanašaus į tai, ką pamenate matę elektroninėje baldų tiekėjo parduotuvėje. Kaip tik dėl šios priežasties norime pasidalinti trumpu gidu, kuriame pateikiame pagrindinius baldų pirkimo internetu aspektus, svarbius išsirenkant tinkamą, kokybišką, ilgaamžę prekę.

 

lovos-internetu

Bendriniai apsipirkimo internetu patarimai

 

Nesvarbu, koks yra jūsų biudžetas, kurį ketinate išleisti pirkdami baldą internetu, yra keletas dalykų, kurie svarbūs prieš perkant bet kokią prekę virtualiu būdu. Visų pirma, reikia:

 
  • Apgalvoti norimą dizainą ir stilių.
  • Kruopščiai išmatuoti tą vietą, kurioje statysite atkeliavusį baldą.
  • Apsipirkinėti elektroninėje parduotuvėje, kuri gali pasiūlyti didelį asortimentą.
  • Rinktis tik tas el. parduotuves, kurios turi reikiamus leidimus, atsiliepimai apie jas – teigiami.
 

Nesuklysite pasirinkdami elektroninį baldų tiekėją, jeigu rinksitės jį pagal stilių. Paklauskite savęs – koks dizainas jums labiausiai tinka pagal asmenybę. Modernus, klasikinis? Internetu parduodamos elegantiškos lovos ir kiti baldai – visų jų vietos turėtų būti apgalvotos iš anksto, taip pat ir jų spalvos.

 

Geriausias būdas įsivaizduoti, kaip tam tikro dydžio baldas atrodys jūsų kambaryje – matmenis pasižymėti ant žemės plačia lipnia juosta. Galite naudotis ir laikraščių, žurnalų lapais, padengdami jais visą numanomą baldo plotą. Taip geriau suvoksite, ar baldas tinkamo dydžio.

 

Galiausiai, apsipirkinėdami parduotuvėse, kuriose yra didelis pasirinkimas, galėsite įsigyti daugiau komplekto dalių, kurios derės spalva ir kitomis detalėmis.

 

Kaip tinkamai pirkti internetu?

 

Prieš pradėdami savo apsipirkimą internetu, atlikite tam tikrus namų darbus. Nežinote, nuo ko pradėti? Dalinamės svarbiais patarimais.

 

1- Patikrinkite reputaciją

 

Kokybiškos lovos ir kiti bet kurio kambario baldai dažniausiai randami jau savo vardą užsitarnavusiose elektroninėse parduotuvėse. O yra tokių prekeivių, kurie, rodos, internete atsiranda pernakt. Taigi, prieš pirkdami iš bet kokio tiekėjo, sužinokite apie juos kuo daugiau: paskaitykite „Apie mus“ skiltį, patikrinkite prekių pristatymo, grąžinimo tvarką, skaitykite atsiliepimus. Patikimos įmonės nurodo ir savo kontaktus. Jei nurodytas salono adresas, galite per paieškos sistemą patikrinti, ar jis realus.

 

2- Atkreipkite dėmesį į nuotraukas

 

Peržiūrėkite visas pasirinkto baldo nuotraukas, kurias tik galite rasti internete. Apžiūrėkite baldą iš visų pusių.

 

3- Įdėmiai ir atidžiai perskaitykite aprašymą

 

Svarbu sužinoti, iš ko yra pagamintos lovos, stalai, kėdės dar prieš jas perkant. Perskaitykite produkto trumpąjį ir ilgąjį aprašymą, baldo priežiūros instrukcijas, jo surinkimo gidą, jeigu yra galimybė.

 

4- Pasidomėkite pristatymo kainomis

 

Perskaitykite visus prekių pristatymo niuansus, kurie dažniausiai yra nurodomi atskiroje arba DUK sekcijoje. Pasidomėkite, ar pristatymo išlaidos įeina į bendrą baldo kainą, ar reikia papildomai mokėti už užnešimą, surinkimą ir panašiai. Svarbu ir tai, kokiu būdu jums gali pristatyti prekę.

 

5- Patikrinkite elektroninės parduotuvės saugumą

 

Baldus internetu pirkite tik iš tokių elektroninių parduotuvių, kurios yra apsaugotos „SSL“ sertifikatu. Apie šį saugumo simbolį spręsti galite ir tada, jeigu jums paspaudus „atsiskaityti už prekes“, „http“ žyma pasikeičia į „https“. Šiuo atveju galite būti ramūs: bankinis atsiskaitymas bus saugus ir jūsų nebandoma apgauti.

 

Baldai internetu yra labai patogus apsipirkimo būdas. Jeigu ieškote savo reikalavimus atitinkančios lovos ar kito baldo, galite peržiūrėti net dešimtis skirtingų internetinių parduotuvių ir galiausiai išsirinkti jums labiausiai patinkantį variantą. Apsipirkdami atsakingai užsitikrinsite, jog jūsų namus pasieks kokybiškos prekės, o atsakingumas remiasi į skiriamą laiką parduotuvės pažinimui ir gerai išsiaiškintus asmeninius poreikius.