Tiek prekės ženklų, tiek įmonių ar įvairių iniciatyvų reprezentacija svarbi kiekvieną sezoną. Žiema – švenčių metas, tad generuoti idėjas būna kiek lengviau: pledai su logotipu yra ne tik jauki, bet ir praktiška idėja. Vasarą, kai lauke tvyro tropinis karštis, norisi tiesiog ilsėtis. Tad daugeliui įmonių tenka pasukti galvą norint tinkamai save reprezentuoti. Svarbu nepamiršti kliento poreikių, bet nemažiau svarbus yra ir sezonas. Taigi, ką reikia žinoti apie sėkmingą reprezentaciją vasarą?

 

pledai su logotipu

Prekes reikėtų rinktis pagal sezoną

 

Vienas pagrindinių aspektų, svarbių siekiant sėkmingo savo prekės ženklo reprezentavimo – turėti nuovoką, kas aktualu ir populiaru konkretaus sezono metu. Pastarosios vasaros Lietuvoje – kone tropinės, sausos ir karštos. Žmonės itin mielai keliauja atsigaivinti prie vandens. Alinant tokiems karštiems orams praktiška siūlyti gertuvę, daugkartinį vandens buteliuką, šaltkrepšius, kuriuose maistas išlieka vėsus ilgą laiką. Dar viena idėja – pledai su logotipupuikiai praverčia vasarą:vėsesniais vakarais apsigaubus jais galima jaukiai sėdėti prie laužo.

 

Praktiški sprendimai – galimybė pataikyti tiesiai į dešimtuką

 

Mėgstantiems poilsiauti prie vandens gali itin praversti paplūdimio rankšluosčiai, įvairios apsaugos nuo saulės priemonės: kepuraitės, apsauginis kremas, skėčiai. Aktyvesniems galima siūlyti tinklinio kamuolius, skraidančias lėkštes.

 

Stilingas sprendimas – akiniai nuo saulės, paplūdimio skaros, neįpareigojantys marškinėliai. Taip pat praktiška prekė – medžiaginiai krepšiai. Jie darosi vis populiaresni, nes aktyviau siekiama sumažinti plastiko sunaudojimą.

 

Verta orientuotis ir į iškylas – juk jų vasarą organizuojama išties dažnai. Termosai, puodeliai, pledai, netgi kepuraitės su snapeliu, kitos aprangos detalės – tai vos kelios naudingų reikmenų idėjos.

 

Dėmesiui patraukti – konkursai

 

Konkursai ne tik sukelia azartą, bet ir padidina pardavimus – taip tikrai galima sulaukti daugiau dėmesio. Aktyviai leidžiantiems laiką rekomenduojama siūlyti įvairias paplūdimio prekes. Vasaros vakarais, besigrožint saulėlydžiu prie jūros, praversti gali ir plonyčiai pledai su logotipu.

 

Norintiems atsigaivinti karštą vasaros dieną dalinkite nemokamas vėduokles ar pasirūpinkite vandens buteliukais. Taip pat galite skatinti žmones dalyvauti konkursuose – tai ne tik naudinga reklama, bet ir galimybė gauti daugiau dėmesio bei sudominti potencialius klientus.

 

Nuolaidos ir specialūs pasiūlymai – visada patrauklu

 

Nuolaidos ir specialūs pasiūlymai padeda pritraukti naujus klientus ir palaikyti ryšį jau su esamais. Net ir maža smulkmenėlė šalia užsakytos prekės gali pradžiuginti žmogų ir praskaidrinti jo dieną.

 

Pardavinėjantiems marškinėlius su logotipu puikus pasirinkimas – pasiūlyti antrus su nuolaida. Galite komplektuoti vasaros prekes kartu ir pateikti tai kaip specialų pasiūlymą, padėsiantį sutaupyti pinigų (keli komplekto pavyzdžiai – kepuraitė ir akiniai nuo saulės, pledai su logotipubei paplūdimio skėtis).

 

Nebijokite rengti renginių ir akcijų

 

Jei norite, kad daugiau žmonių susipažintų su jūsų prekės ženklu – pagalvokite apie renginio organizavimą. Jo metu galite surengti konkursą, pateikti specialų pasiūlymą ar nuolaidų. Taip atsiranda galimybė potencialiems klientams iš arčiau susipažinti su jūsų prekėmis, įvertinti jų kokybę.

 

Nepamirškite atsižvelgti į kliento poreikius ir etiką

 

Labai svarbu, kad kliento patirtis būtų maloni – tada galite sulaukti gerų atsiliepimų ir rekomendacijų. Rekomenduojama visuomet galvoti apie kokybę, o ne kiekybę. Praktiškos prekės visuomet parduodamos geriau nei nevertingi niekniekiai. Tai ypač svarbu vasaros sezonu, ir jo metu galima nesunkiai įtikti kiekvieno poreikiams.

 

Nebijokite būti inovatyvūs ir rinktis kūrybiškus sprendimus – praktiškos ir kokybiškos prekės, tokios kaip marškinėliai, gertuvės ar pledai su logotipu, gali tinkamai reprezentuoti jūsų įmonę ar renginį. Be to, specialūs pasiūlymai ir smagūs konkursai – puikus būdas pritraukti daugiau dėmesio.