Himalajų druskos lempas mėgsta meniškos sielos žmonės arba natūralaus gyvenimo būdo propaguotojai. Tokia lempa gerai atrodo, jos skleidžiama šviesa ramina ir atpalaiduoja, sakoma, kad ji net gerina sveikatą, nes skleidžia neigiamus jonus.

 

lempa

Reklamose žadama, kad druskos lempos pagerins patalpų oro kokybę, todėl bus lengviau užmigti, sumažės alergijos ir astmos simptomai, pakels nuotaiką, suteiks daugiau energijos, ypač tiems, kuriuos kamuoja sezoninis afektinis sutrikimas arba depresija. Skamba labai gražiai, tačiau nereikėtų būti naiviems ir tikėti, kad Himalajų druskos lempos gali išgydyti visas ligas.

 

Elektromagnetinė radiacija, kurią skleidžia mobilieji telefonai, mikrobangų krosnelės, kompiuteriai sukuria teigiamus jonus žmogaus organizme. Teigiama, kad druskos lempos skleidžia neigiamus jonus, kurie padeda neutralizuoti teigiamą krūvį. Tačiau nėra jokių mokslinių įrodymų, kad tai iš tikrųjų būtų tiesa. Paprastai kalbant, tai atrodo per gerai, kad būtų tiesa. Vis dėlto Himalajų druskos lempos interjerui suteikia jaukumo ir iš tiesų gali padėti pasijusti geriau, pagerinti savijautą, tiek fizinę, tiek dvasinę.

 

11 priežasčių įsigyti Himalajų druskos lempą:

 

 • Druskos lempos valo ir atnaujina patalpų orą. Tai, ko gero, dažniausia priežastis, kodėl žmonės nusprendžia įsigyti druskos lempą. Teigiama, kas jos naikina dulkes, žiedadulkes, cigarečių dūmus ir kitus oro teršalus.

 

 • Mažina alergijos ir astmos simptomus. Druskos lempos naikina mikroskopines dulkių, gyvūnų pleiskanų, pelėsio, miltligės daleles, todėl kambaryje, kuriame praleidžiama daugiausiai laiko rekomenduojama laikyti 1 – 2 druskos lempas. Net sergantys astma po kelių savaičių turėtų pajusti sveikatos pagerėjimą.

 

 • Palengvina atsikosėjimą. Teigiamai jonai per orą patenka į trachėją, sulaiko teršalus ir apsunkina plaučių darbą. Druskos lempos neutralizuoja teigiamus jonus, todėl lengvina atsikosėjimą.

 

 • Pakelia energijos lygį. Kadangi druskos lempos atšviežina orą, tai patalpoje, kurioje jos deginamos, žmogus jaučiasi labiau pailsėjęs, produktyvesnis ir energingesnis lyg po pasivaikščiojimo miške ar prie jūros.

 

 • Neutralizuoja elektromagnetinę radiaciją. Šiuolaikiniuose būstuose yra aibė buitinių ir elektros prietaisų, kurie skleidžia elektromagnetinę radiaciją, pamažu kenkiančią sveikatai. Druskos lempos padeda atkurti neigiamų ir teigiamų jonų pusiausvyrą ir neutralizuoti šalutinį elektros ir buitinių prietaisų poveikį.

 

 • Gerina miego kokybę. Teigiami jonai blogina kraujo ir deguonies tiekimą į smegenis, todėl atsiranda miego sutrikimų. Druskos lempos neutralizuoja teigiamus jonus ir taip leidžia išsimiegoti geriau.

 

 • Gerina nuotaiką ir dėmesio koncentraciją. Ypač rekomenduojama šalia tokios lempos pasėdėti vakare, po ilgos ir sunkios darbo dienos. Jos skleidžiama šviesa padės nusiraminti, pagerinti nuotaiką, pasiruošti miegui ir naujai, iššūkių kupinai, dienai.

 

 • Gydo sezoninį afektinį sutrikimą. Kai dienos trumpos ir pilkos, žmogaus organizmui reikia daugiau šviesos, kad galėtų normaliai funkcionuotų ir nekamuotų depresinės mintys.

 

 • Mažina statinį elektros krūvį ore. Tai reiškia, kad druskos lempos mažina plaukų, drabužiųelektrinimąsi ir nebepatiriami nemalonūs statinės elektros krūviai.

 

 • Tai aplinkai nekenksmingas šviesos šaltinis (ekologiškas pasirinkimas). Druskos lempos pagamintos iš natūralių medžiagų, yra daugkartinio naudojimo ir neteršia gamtos.

 

 • Himalajų druskos lempos suteikia namams jaukumo ir gražiai atrodo. Žmonėms patinka gražūs daiktai. Žiūrėjimas į gražius dalykus ramina ir atpalaiduoja. Žiūrėjimas į kažką patrauklaus gerina tos smegenų srities, kuri atsakinga už rankų judesius, darbą. Žmogiška prigimtis yra siekti grožio. Grožis išgelbės pasaulį ir suteiks jėgų gyventi net tada, kai viskas atrodo juoda.