Internete apstu taisyklių, kaip moterims patraukti vyrų dėmesį. Tačiau dažniausiai tokiuose tekstuose dėmesys akcentuojamas į tai, ką jos reikėtų rengtis, kaip mirksėti akutėmis. Iš esmės tokie patarimai skatina moteris elgtis lyg kvailelėms, kad vyras galėtų pasijusti pats protingiausias ir galingiausias. Iš tikrųjų, norint patraukti vyrų dėmesį, viso to daryti nėra būtina. Mokslininkai įrodė, kad iš tiesų stipriosios lyties dėmesį labiau patraukia visai kiti dalykai!

 

vyru demesys

11 moksliškai įrodytų būdų, kaip patraukti vyrų dėmesį:

 

 • Gerumas. JAV Teksaso universitete Ostine mokslininkas Davidas M. Bussas atliko tyrimo ir nustatė, kad gerumas yra geidžiamiausia antrosios pusės savybė tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Kaip pademonstruoti savo gerumą? Visų pirma reikia išreikšti savo susidomėjimą vyriškiu; visada su juo elgtis pagarbiai; būti paslaugioms.

 

 • Jaunatviškumas. Būti jaunatviškai – tai reiškia elgtis ir atrodyti taip, kaip jauni žmonės. Kitaip tariant, nepriklausomai nuo to, kiek žmogui metų, jis turi išlikti visuomeniškas, spontaniškas ir įdomus. Reikėtų pamiršti taisykles, nurodančias, kaip neva turėtumėte elgtis ar atrodyti pagal jūsų amžių. Rengtis reikėtų taip, kaip patinka. Rinktis tokią šukuoseną ir makiažą, kuris padeda pasijusti laimingoms. Nebijoti būti unikalioms.

 

 • Pasitikėjimas savimi ir aukšta savivertė. Moteris turi žinoti, ko nori, laikytis savo principų ir standartų, nebijoti išeiti, jei jas kas nors nepatinka. Ji turi žinoti, ko ieško. Jeigu vyras nepateisina jos poreikių, reikia leisti jam išeiti. Gerbianti save moteris niekada nebando nuslėpti savo tikrosios asmenybės. Taip pat ji žino, kad yra verta geriausio.

 

 • Gundantys kūno linkiai. Vyrams labiausiai patinka moterys, turinčios vadinamąją smėlio laikrodžio figūrą. Tyrimai rodo, kad vyrai atkreipia dėmesį į moters figūrą per pirmąsias 200 milisekundes po to, kai susipažįsta su moterimi. Todėl patariama vilkėti drabužius, pabrėžiančius kūno formas. Moterys turėtų mylėti savo kūną, bet nebūti apsėstos minties, kaip kuo greičiau sulieknėti. Yra vyrų, kuriems patinka įvairių tipų figūros.

 

 • Susidomėjimo ženklai. Norint išreikšti savo susidomėjimą vyru, reikia būti dėmesingoms, klausytis, kai jis kalba, užduoti klausimų, rasti galimybių dažniau prie jo prisiliesti.

 

 • Pozityvus požiūris. Visų pirma, bendraudamos su dominančiais vyrais, moterys turėtų stengtis netransliuoti į aplinką negatyvių minčių, nekalbėti apie savo buvusius partnerius (tai skatina mąstyti negatyviai). Jeigu vyras tądien yra negatyvus, moteris turėtų stengtis pakeisti pokalbio temą ir pradėti kalbėti apie pozityvesnius dalykus.

 

 • Sąžiningumas. Tyrimai rodo, kad žmonės, kurie yra laikomi sąžiningais, dažniau yra sveikesni, geresni ir geresnės fizinės būklės. Visada reikėtų atsiminti, kad vyras, kuris yra jums skirtas, visada įvertins tai, kad sakote tiesą ir niekur nepabėgs. Jeigu kažkas nepatinka, reikia taip ir pasakyti, o ne gniaužti pyktį savyje. Būdama sąžininga moteris gali tikėtis, kad vyras su ja taip pat bus sąžiningas.

 

 • Šypsena. Kalbantis su pašnekovu reikėtų nepamiršti nusišypsoti. Galima net išsikelti užduotį sau nusišypsoti bent 10 žmonių per dieną. Stengtis šypsotis, visada ir visur, kur bebūtumėte – net darbe ar svarbiame darbo susirinkime.

 

 • Plaukų lietimas arba sukimas ant pirštų. Kita gera viliojimo strategija yra atmesti plaukus atgal ir pažvelgti dominančiam vyrui į akis. Žinoma, tam, kad būtų galima sukti plaukų sruogą aplink pirštą, reikia nešioti palaidus plaukus.

 

 • Moters energetika. Kitaip tariant, reikia būti savimi, stebėti savo kūno kalbą, atkreipti dėmesį į tai, kas jus pačią išskiria gerąja prasme iš kitų ir tuo naudotis.

 

 • Smegenys. Protingiems ir savimi pasitikintiems vyrams labiausiai patinka taip pat protingos ir pasitikinčios moterys. Kita vertus, nereikėtų girtis savo intelektu, bet ir nevaidinti kvailelės.