Žmonės apie seksą nori žinoti viską, nors paklausti apie tai daugelis vis dar nedrįsta. Norimą informaciją šiais laikais nesudėtinga rasti, tačiau išsiaiškinti tai, kas padėtų labiausiai sustiprinti seksualinius pokyčius ir pagerintų lytinį gyvenimą nėra taip lengva. Šiuo atveju gali padėti keli patarimai.

 

seksas

10 sekso patarimų visiems gyvenimo atvejams:

 

Jam:

 
  • Stebinti partnerę. Kiekvienas žmogus turi skirtingą asmenybę, charakterį ir net erogenines zonas. Daugelis vyrų yra taip susirūpinę savo geismu ir bijo neatitikti partnerės lūkesčių, kad net pamiršta skirti pakakamai laiko normaliam tarpusavio ryšiui užmegzti. Per pasimatymus vyrai turėtų užduoti moterims daug, įvairių klausimų, nebūtinai romantiškų, bet kurie pažinti partnerę ir pastebėti, kas labiausiai ją jaudina.
 
  • Kalbėti sekso metu. Vyrai neretai nemoka kalbėti apie meilę, savo jausmus. Žinoma, kai nori įsivilioti kokią nors damą į lovą jie gali būti labai diskretiški ir įtikinantys. Tačiau lovoje nebūna linkę kalbėti, nors tikriausiai yra girdėję posakį, kad moterys myli ausimis. Jiems reikėtų negailėt komplimentų, gražių žodžių patinkančioms moterims sekso metu, nes tai taip pat padeda joms pasiekti stipresnį orgazmą.
 
  • Nepamiršti glamonėti visą kūną. Dažnai vyrai per daug dėmesį koncentruoja į paslaptingojo G taškų stimuliaciją, tačiau turėtų nepamiršti, kad moters kūne erogeninių zonų yra ne viena. Kai kurios iš jų yra labai arti, beveik odos paviršiuje. Reikėtų nepamiršti, kad vieni geriausi orgazmai moterims – klitorio.
 
  • Laiku ir be priminimų užsimauti prezervatyvą. Nebent naudojate kitą kontracepcijos būdą ir jūsų santykiai yra ilgalaikiai. Moteris niekada neturėtų priminti vyrui, kad reikia naudoti apsaugos priemones, nes už pasekmes bus atsakingi abu. Pasiteisinimai, kad buvo per daug gera ir nespėjo užsimauti prezervatyvo, nepadeda palikti gero įspūdžio apie tokį vyrą, kuris galvoja tik apie savo malonumus ir neturi nė lašelio atsakomybės jausmo.
 
  • Neaptingti ir nepamiršti būti romantiškiems. Dėl gero sekso reikia rūpintis savimi, o tai reiškia šiek tiek pasportuoti, mesti rūkytis, rūpintis savo sveikata ir gera fizine forma. Taip pat vyrams reikėtų neskubėti iš karto eiti prie sekso, o skirti pakankamai laiko romantiškai preliudijai.
 

Jai:

 
  • Leisti vyrui „paganyti akis“. Vyrai myli akimis, todėl moterys neturėtų apsileisti. Kasdien moterys savo figūros privalumus gali pabrėžti ir paslėpti trūkumus drabužiais, tačiau lovoje, kai drabužių nebelieka, neretai moterys pradeda gėdytis savo kūno ir tai gadina sekso teikiamą malonumą. Joms reikėtų stiprinti savivertę arba, jei tai tikrai nėra psichologinės problemos, stengtis pagražinti kūną – sportuoti, sveikai maitintis, pasirinkti erotiškus apatinius ir pan.
 
  • Pradėti pirmoms. Vyrai neprivalo visada inicijuoti sekso – tą gali daryti ir moterys. Vyrams tikrai patiktų, jei moteris pasistengtų juos suvilioti ir bent kartais perimtų iniciatyvą į savo rankas.
 
  • Nepamiršti pasitenkinti pačioms. Taip, moterims lovoje nepakenktų būti šiek tiek savanaudiškesnėms ir pagalvoti ne tik apie tai, kaip suteikti malonumą antrajai pačiai, bet ir pasitenkinti pačioms. Vyrai taip pat bus pamaloninti matydami, kad moteris yra atsipalaidavusi, mėgaujasi procesu. Daugeliui patiktų ir stebėti, kaip moteris pati sau suteikia malonumą.
 
  • Būti švelnioms. Moteriškas švelnumas gali ištirpdyti kiečiausio vyro širdį ir paversti mačo vyrą į švelnų kačiuką. Švelnumas santykiams suteikia daugiau prasmės ir seksą paverčia meilės aktu.
 
  • Judėti. Nebūkite tingios lovoje, padėkite vyrui, įsitraukite į veiksmą, negalvokite, kad vyras turi padaryti lovoje viską, o jūs galite ramiai galvoti ir laukti stebuklingojo orgazmo. Gyventi reiškia judėti, mylėtis – taip pat.