Regis, ką tik rankoje laikėte adatą, knygą, kavos puodelį, o tik nusisukote ir jie kažkur paslaptingai dingo. Tų daiktų nebėra nei rankose, nei niekur aplink. Kas nutiko? Ar kažkas specialiai stengėsi paslėpti vertingą daiktą, o gal tiesiog reikia atidžiau apsižvalgyti?

 

pamesti

10 magiškų būdų, kaip rasti pamestus daiktus:

 
  • Pats populiariausias būdas rasti namie pamestus daiktus. Reikia ant stalo kojos užrišti nosinę ir sakyti: „Naminuk, naminuk, pažaidei ir grąžink!“.
 
  • Išbandytas ir patikrintas būdas, padedantis rasti daiktus – tiesiog apverskite stiklinę ir staiga pamatysite, kad daiktai atsirado, lyg niekur nieko.
 
  • Jeigu manote, kad pamestas daiktas yra namuose, pradėkite su juo kalbėtis (geriau tą daryti, kai esate namie vieni, kad namiškiai nepagalvotų, kad kraustotės iš proto) ir suploti rankomis. Sunku pasakyti, kodėl šis metodas veikia, tačiau jis iš tikrųjų yra efektyvus!
 
  • Kartais greiti ritualai ir ženklai nepadeda, tada reikia pasitelkti į pagalbą sudėtingesnius, kitaip tariant „sunkiąją artileriją“. Jeigu po saulėlydžio šuns dar nėra namie, atidarykite langą ir atsukę veidą į vakarus, perskaitykite burtažodį, kartais suplodami rankomis: „Velnio broliai, ateikite į pagalbą. Argamas, Abramas, Avramas. Vardan to, vardan šito ir vardan kito. Atimkite vagių protą ir mintis. Atimkite ir grąžinkite tik tada, kai jie grąžins tai, ką paėmė. Amen“.
 
  • Prieš einant miegoti, tris kartus sulenkti jūsų ūgio ilgio siūlą, po to sulenkti dar septynis kartus ir užrišus du mazgus, pakišti po pagalve, ant kurios dedate galvą. Tada naktį susapnuosite, kur pamestas daiktas yra arba atsibudę rytą pradėkite atrišinėdami mazgus prisiminsite, kur tai pasidėjote.
 
  • Galima į varinį puodelį (jeigu tokį turite namie) įdėti džiovintų sukatžolių, levandų ir pelynų, įpilti lašą alkoholio ir pakaitinti ant ugnies. Pasmilkyti visus namus šio žolelių mišinio garais ir pamatysite, kad dingęs daiktas tarsi savaime atsiras.
 
  • Kambario centre pastatyti purpurinę žvakę, uždegti ir stebėti į kurią pusę lašės vaškas. Toje pusėje, kurioje prilašės daugiau vaško, ir reikės ieškoti pamesto daikto.
 
  • Įsivaizduokite pamestą daiktą apgaubtą švytinčių, sidabrinių gijų, kurių vieną galą laikote rankose. Mintyse patraukite tą siūlą į save ir įsivaizduokite, kaip objektas artėja prie jūsų. Tai padės pamestą daiktą pritraukti prie savęs ir netrukus jį atrasite.
 
  • Jeigu neturite vorų baimės, raskite vorą, švelniai į jį papūskite ir paprašykite jo rasti tai, ką pametėte. Vietname tikima, kad voras yra namų sargas, todėl, jeigu nori, gali padėti.
 
  • Pasidarykite paprastą švytuoklę ir apeikite su ja po visą butą. Ten, kur švytuoklė pradės judėti greičiau, apsižvalgykite įdėmiau.