„Jūsų gyvenimas bus įdomesnis, jei dėvėsite įspūdingesnius drabužius“, – kartą yra pasakiusi mados dizainerė Vivienne Westwood. Tame yra šiek tiek tiesos ir nors nauji bateliai neapvers jūsų gyvenimo aukštyn kojomis (kaip nutiko Pelenei), bet gali pagerinti nuotaiką ir suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. Nuobodūs, blankūs, seni drabužiai tik gadina jūsų įvaizdį. Geriausia, ką galite padaryti, tai jų atsikratyti. Štai keletas daiktų, kurie turėtų dingti iš jūsų drabužių spintos.

 

spinta

10 daiktų, kuriuos metas išmesti iš drabužių spintos:

 

  • Daiktai, kuriuos beveik visi turi. Masinė rinka paverčia madą epidemija. Tikriausiai visi prisimena erzinančius „Ugg“ batus, aukštus, nertus batus ar labai smailėjančius aukštakulnius. Tokie daiktai neturi individualumo, o, praėjus keliems metams, net nebeatrodo nestilingi. Greičiausiai neverta leisti pinigų tam, kas dabar yra ant bangos, rašo brightside.me.

 

  • Drabužiai, netinkantys jūsų figūros tipui. Drabužiai turi paslėpti figūros trūkumus, bet ne juos išryškinti. Trumpos suknelės gali būti pačios madingiausios, bet jeigu jos netinka jūsų figūros tipui, taip apsirengusios atrodysite juokingai ir jausitės nejaukiai. Tas pats galioja netinkamo dydžio drabužiams. Juodas, pieštuko formos sijonas turėtų būti kiekvienos moters drabužių spintoje, bet jei jis net braška per siūles, jį reikėtų be gailesčio išmesti ir įsigyti savo dydžio sijonėlį.

 

  • Prastos kokybės drabužiai ir avalynė. Žėrinčiais karoliukais siuvinėti drabužiai, leopardo ar kitų gyvūnų raštai, ryškios neoninės spalvos patenka į pačių neskoningiausių drabužių kategoriją ir tik labai retai tokia apranga atrodo iš tikrųjų gerai. Drabužiai turėtų būti pasiūti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Neįmanoma atrodyti žavingai, apsirengus drabužiais iš prastų medžiagų ir blogai susiūtomis siūlėmis arba iš tokių medžiagų, kurias prilietus atrodytų, jog tai yra plastikas. Taigi, net leopardo rašto drabužis gali atrodyti gerai, jei bus tikrai kokybiškas.

 

  • Per daug nuogas kūno vietas atskleidžiantys drabužiai. Drabužiai, kurie parodo viską, ką turėtumėte slėpti, laikomi netinkamais. Tokia apranga atrodo, lyg būtų tinkama paplūdimiui. Dauguma tokių atvirų drabužių tiesiog atrodo per daug vulgarūs.

 

  • Suvenyriniai marškinėliai. Mėgstate keliauti ir atrasti pasaulį? Puiku! Ar turėtų jūsų marškinėliai kitiems žmonėms išduoti apie jūsų hobį? Ne! Tokius marškinėlius geriau vilkėti namuose arba einant apsipirkti.

 

  • Drabužiai, kurių nevilkėjote metus. Suknelė, laukianti tinkamos progos, bateliai, kuriuos avėjote tik vieną kartą, nuobodūs marškiniai, kuriuos įsigijote per išpardavimą tik dėlto, kad buvo labai didelė nuolaida – visi šie daiktai tik kaupia dulkes ir užima vietą spintoje, laukdami dienos, kol jų prireiks, nors gali būti, kad jų neprireiks niekada. Reikėtų be gailesčio šių drabužių atsikratyti ir įsigyti naujų, tokių, kokius tikrai nešiosite.

 

  • Nudėvėti drabužiai ir avalynė. Marškinėliai, praradę spalvą, išsitampę arba burbuliuoti megztiniai, nudėvėta rankinė turėtų keliauti iš spintos. Tai ženklai, kad šiuos anksčiau mėgtus drabužius reikėtų pakeisti naujais. Nudėvėti drabužiai atrodo apdribę, netvarkingi ir nešvarūs ir gali sugadinti net patį elegantiškiausią įvaizdį.

 

  • Drabužiai, netinkantys pagal amžių. Provokuojantys drabužių raštai ir pūsti sijonai nepadeda suaugusios moters paversti stilinga ir elegantiška dama. Lygiai taip pat nekaip atrodytų ir šešiolikmetė, vilkinti aksominę suknelę su gilia iškirpte. Rekomenduojama atnaujinti ir šiek tiek pakeisti savo garderobą, jei pastarasis atrodo, lyg priklausytų paauglei.

 

  • Netinkamo modelio liemenėlė. Kiekviena moteris turi įvaldyti meną, kaip išsirinkti idealiai tinkančią liemenėlę. Visų pirma, geri ir skoningi apatiniai drabužiai padeda labiau pasitikėti savimi. Antra, nuo liemenėlės ir kelnaičių priklauso, kaip atrodys pilnas aprangos ansamblis. Trečia, daili liemenėlė gali padėti jaustis gražesnėms, kai žinosite, kad dėvite kažką labai gražaus po drabužio.

 

  • Blankūs, nuobodūs drabužiai. Balti marškinukai ir juodas sijonas, jokių sportinių batelių prie suknelių, avalynė suderinta su rankine laikomi nesenstančia klasika. Tokių derinių šiandien galima dažnai pamatyti žurnaluose apie madą, bet jie atrodo taip nuobodžiai. Reikėtų nebijoti eksperimentuoti su savo išvaizda, galvoti originaliai, tada ir rezultatas pranoks lūkesčius!